Вищі чиновники мають подати повторно декларації про доходи – Петренко

Міністр юстиції Павло Петренко вважає, що вищі держслужбовці зобов’язані подати повторно декларації про доходи після набрання чинності закону про електронне декларування доходів чиновників, навіть у разі заповнення ними декларацій за 2015 рік за старою формою.

 

Про це він сказав журналістам після презентації проекту Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй “Прозорість і доброчесність публічного сектора в Україні”, повідомляє Укрінформ.

 

“Згідно із законом, який було проголосовано сьогодні(про електронне декларування доходів), механізм такий: Антикорупційне агентство починає свою роботу – одним з його рішень має бути затвердження тієї програми, яку сьогодні було нами представлено спільно з ПРООН… У держслужбовців, які обіймають найвище службове становище,  є 60 днів з тієї миті заповнити електронні декларації”, – сказав міністр.

Петренко підкреслив, що ті, хто вже подав декларації за старою формою, повинні будуть повторно подати електронну декларацію. Йдеться про тих чиновників, які обіймають вищі державні посади.

Як повідомлялося, у вівторок Верховна Рада встановила, що кримінальна відповідальність за подання чиновниками недостовірних даних у деклараціях про доходи настає у разі, якщо такі відомості відрізняються від достовірних на суму понад 250 розмірів мінімальної зарплати(нині – 1 378 гривень), тобто 344 450 гривень.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0