Всі аеропорти України планують об’єднати в одне підприємство

У Кабміні планують створити протягом 2016 року державне підприємство, яке об’єднає всі державні та комунальні аеропорти України у сфері управління Мінінфраструктури. Про це йдеться у Плані дій Кабінету Міністрів України на 2016 рік, опублікованому на Урядовому порталі.

 

«Виконання Державної цільової програми розвитку аеропортів на період до 2023 року в частині створення єдиної державної мережі аеродромів у результаті їх об’єднання та передачі аеродромів державної і комунальної форми власності до сфери управління Мінінфраструктури», – йдеться у плані.

 

За даним держпідприємством буде закріплено аеродроми та аеродромні об’єкти на праві господарського відання.

 

Його створення допоможе у вирішенні питання щодо модернізації інфраструктури аеропортів, розвиток адміністративно-територіальних одиниць, у межах яких розташовані аеропорти; створення додаткових робочих місць, захист інтересів держави з питань національної безпеки та оборони.

На разі в Україні у комунальній або державній власності перебувають 17 аеропортів, із яких Міжнародний аеропорт «Бориспіль» та Міжнародний аеропорт «Львів» ім. Данила Галицького є державними і перебувають у сфері управління Мінінфраструктури.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ