Вступна кампанія: “дедлайн” для списків відклали ще на дві години

Міністерство освіти і науки продовжило роботу приймальних комісій українських вишів 1 серпня до 20:00. Про це йдеться у листі Міносвіти керівникам вищих навчальних закладів, оприлюдненому на сторінці міністерства у Facebook.

 

“Враховуючи, що списки вступників, які отримали рекомендації до зарахування на місця державного замовлення, оприлюднять на кілька годин пізніше запланованого часу – о 18:00 – роботу приймальних комісій буде продовжено до 20:00″, – зазначили у відомстві.

 

Там додали, що до Міносвіти надходять численні звернення від вступників, які бажають подати оригінали документів у ВНЗ одразу після оприлюднення списків рекомендованих до зарахування.

 

“Саме тому ми й звернулися до керівників вишів для продовження роботи приймальних комісій до 20-ї години – так абітурієнти матимуть можливість подати свої документи вже сьогодні”, – зазначив директор департаменту вищої освіти МОН Олег Шаров.

Як повідомлялося, Міністерство освіти і науки України сьогодні о 18:00 оприлюднить списки вступників, які отримали рекомендації до зарахування на місця державного замовлення.

Таке рішення ухвалено через звернення приймальних комісій ВНЗ з проханням надати їм додатковий час для завершення перевірки правильності нарахування ними сільського коефіцієнту. Наприкінці минулого тижня протягом верифікації МОН, яка відбувалася як завершальний етап перевірки достовірності даних вступників, було виявлено масові випадки необгрунтованого присвоєння приймальними комісіями вишів цього коефіцієнту.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0