Яценюк доручив підвищити зарплати та пенсії “без бюрократії”

Глава уряду Арсеній Яценюк доручив Мінсоцполітики терміново підготувати постанову Кабінету міністрів про підвищення соціальних стандартів на 6%, яка  передбачатиме автоматичне підвищення зарплат та пенсій без зайвих бюрократичних процедур. Про це йшлося під час позачергового засідання КМУ в понеділок, інформує Урядовий портал.

 

Яценюк нагадав, що Кабмін прийняв рішення про проведення першого етапу підвищення соціальних стандартів з 1 травня – на 6%. Парламент, зазначив він, підтримав це рішення.

 

“На жаль, процедура настільки забюрократизована і така затягнута, що минулого року, коли ми підвищували пенсії і заробітні платні на 13 і 19% відповідно, багато тижнів пішло на те, щоб випустити десятки чи й сотні наказів, щоб люди отримали підвищені соціальні стандарти”, – наголосив Прем’єр.

 

Із огляду на це він доручив міністрові соціальної політики України Павлу Розенкутерміново підготувати постанову про підвищення соціальних стандартів на 6%: “Ця постанова має передбачати автоматичне підвищення соціальних стандартів без підписання сотень різного роду наказів профільними міністерствами”.

“Міністерство фінансів має відповідні ресурси в державному бюджеті для того, щоби вже з травня почати виплачувати підвищені соціальні стандарти громадянам країни”, – наголосив Прем’єр.

“Це перший етап. А загалом протягом року у нас буде підвищення на 12%”, – нагадав він.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ