Яценюк назвав ключову зміну – людям почали платити чесні зарплати

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк вважає, що прийняті зміни до Податкового кодексу в частині зниження ставки єдиного соціального внеску (ЄСВ) наприкінці минулого року є реальним кроком до детінізації заробітної плати та підвищення соціальних стандартів. Про це він сказав під час звіту Уряду у Верховній Раді, повідомляє Укрінформ.

 

“Ключовою податковою зміною, яка відбулась в минулому році, є двократне зменшення єдиного соціального внеску. Ми розуміли всі ризики, пов’язані з прийняттям рішення про двократне зменшення податку на заробітну платню. Проте Уряд вдвічі зменшив єдиний соціальний внесок, і це, з одного боку, – реальний крок до детінізації заробітної плати, а з іншого – це реальний крок до підвищення заробітних плат і соціальних стандартів”, – зазначив Яценюк.

 

Також Прем’єр поінформував народних депутатів про перші результати дії єдиного соціального внеску.  “Якщо рахувати арифметично, то слід було очікувати, що в нас буде падіння доходів від єдиного соціального внеску вдвічі, але останні дані засвідчують про те, що показник по надходженню по ЄСВ порівняно з минулим роком складає 86%. Тобто, відбувся процес детінізації, і це означає, що людям почали платити чесні заробітні платні, а не заробітні платні в конвертах”, – наголосив він.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0