Яценюк розповів про “історичний експорт” до Китаю

Минулого року експорт аграрної продукції до Китаю досяг 1,2 млрд доларів, що удвічі більше ніж у 2014 році. Про це сказав Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк під час зустрічі з головою правління Китайської національної корпорації машинної промисловості та генеральних підрядів Сунь Баем, повідомляє Урядовий портал.

 

“У минулому році вперше за історію українсько-китайських відносин обсяг експорту української аграрної продукції до Китаю досяг 1,2 мільярда доларів, – що вдвічі більше за показники 2014-го. КНР посіла перше місце серед країн за обсягом експорту сільгосппродукції. Експорт аграрної продукції з України в усі країни-члени Європейського Союзу становить 4,2 мільярда доларів”, – наголосив Яценюк.

Глава уряду відзначив високий рівень двостороннього співробітництва між Україною і Китаєм: “Він полягає не тільки в наших добрих відносинах, а й у конкретних цифрах”.

Яценюк також висловив вдячність партнерам із КНР за сприяння в запуску нового “Шовкового шляху” для транзиту українських товарів до Китаю.

 

“У нас із вами є конкретний результат, і необхідно далі розвивати двостороннє співробітництво, збільшувати обсяги економічного співробітництва і створювати більше робочих місць в Україні та Китаї”, – додав він.

 

Під час зустрічі було обговорено питання подальшої реалізації українсько-китайських проектів у галузі сільського господарства, а також співпраці в інфраструктурній сфері. Сунь Бай наголосив на значному інтересі Китаю в розширенні експорту української агропромислової продукції до КНР, а також в інвестиціях в українську аграрну сферу, портову логістику та проекти, пов’язані з новим «Шовковим шляхом».КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0