Яценюк зустрівся з Великим канцлером Мальтійського Ордену

Мальтійський Орден і надалі підтримуватиме Україну в гуманітарній сфері. У цьому запевнив прем’єр-міністр (Великий канцлер) Мальтійського Ордену Альбрехт фон Безелагер главу українського уряду Арсенія Яценюка під час зустрічі в Києві. Про це повідомляє Урядовий портал.

 

«Наша роль у світі – це насамперед гуманітарна дипломатія, Україна може розраховувати на нашу підтримку та допомогу», – сказав Безелагер. Він назвав плідною співпрацю двох сторін упродовж понад двох десятків років та  запевнив главу українського уряду в готовності й надалі надавати сприяння нашим громадянам з широкого кола гуманітарних потреб.

 

«Україна глибоко цінує високу гуманітарну місію, яку втілює Мальтійський Орден у багатьох державах світу. З особливою вдячністю ставимося до підтримки, яку відчували українці під час Революції гідності. Винятково важливою є нині відчутна гуманітарна поміч з боку представників Ордену для наших громадян, які змушені були залишити рідні місця внаслідок російської агресії», – підкреслив Яценюк.

Прем’єр-міністри обговорили комплекс питань подальшої співпраці, актуальні проекти та плани стосовно розвитку договірно-правової основи відносин.

Довідка.  Мальтійський Орден (Суверенний військовий Орден Госпітальєрів Святого Іоанна Єрусалимського, Родосу і Мальти) є одним з найдавніших католицьких орденів. Орден також є суб’єктом міжнародного права, має власну конституцію, громадянство, державні інституції. Орден має дипломатичні відносини з більш як 100 державами світу. Офіційні відносини з обміном послами між Україною та Мальтійським Орденом було встановлено 9 лютого 2008 року.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0