З 1 серпня оформлення товару на митниці відбуватиметься при фото- та відеофіксації

Уряд на засіданні в середу ухвалить рішення про запровадження єдиного митного вікна та подолання так званої горіхової мафії, що дозволить забезпечити прозорість роботи української митниці. Про це заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, відкриваючи засідання уряду в середу, 25 травня, пише Урядовий портал.

 

«Є питання про створення єдиного митного вікна. Це буде означати, що ми систематизуємо повністю митні процедури, і ніхто вже не буде зловживати, по 50 разів перевіряти той самий транспорт», – сказав Володимир Гройсман.

 

Крім того, з 1 серпня буде запроваджено особливу процедуру догляду товарів на митниці, які підлягають огляду, відповідно до системи управління ризиками. За словами Володимира Гройсмана,  з серпня оформлення товару буде відбуватися при фото- та відеофіксації та декількома митниками, що мінімізує ризики.

 

Уряд запланував технічне переоснащення та модернізацію митниць, зокрема встановлення сканерів, а також оновлення персоналу, що дозволить «запровадити нові підходи до митного контролю».

 

Також уряд ухвалить рішення, яке поставить крапку в так званій горіховій мафії, обмеживши строк для перевірки транспорту з горіхами, спрямованими на експорт. Зокрема, Кабмін регламентує перевірку транспорту – чотири години.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0