За паркування на місцях для інвалідів серйозно штрафуватимуть

Проект закону про запровадження штрафів за паркування, зупинку, стоянку транспортних засобів на місцях, призначених для осіб з інвалідністю, скеровано до парламенту. Документом пропонуються зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення, пише УНІАН.

 

Штраф пропонують встановити у розмірі 60 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Враховуючи, що цей показник становить 17 гривень, сума штафу повинна сягати 1020 гривень.

 

Таку ж санкцію накладатимуть на відповідальних осіб за відсутність на майданчиках для паркування спеціально обладнаних місць для інвалідів. Такі місця мають бути, зокрема, у дворах багатоквартирних будинків. Їхня кількість – не менше 10% від загальної кількості місць для паркування, а якщо загалом місць менше десяти, то принаймні одне має бути виділене для спецпарковки.

 

Водночас, пропонують зміни до закону про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні, згідно з якими розпізнавальний знак «Водій з інвалідністю» розміщуватимуть спереду і ззаду на автомобілях, якими керують водії із інвалідністю або водії, які перевозять осіб з інвалідністю. Разом з цим, необхідно мати з собою в машині документи, що підтверджують відповідний статус.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ