За рік кількість процедур через ProZorro зросла майже до мільйона

Аналітики ProZorro зазначають, що за рік роботи системи електронних закупівель ProZorro, станом на 1 серпня 2017 року, кількість процедур зросла до 991,5 тисячі, а сума оголошених торгів до 725 млрд грн. Про це інформує Урядовий портал.

 

 “Аналітики ProZorro підрахували, що за рік роботи кількість проведених процедур зросла на 550% до 991,5 тисячі процедур”, – йдеться в повідомленні.

 

До електронної системи за рік приєдналося більше 18 тисяч нових державних замовників (органів влади, державних чи комунальних підприємств). На 384% зросла кількість учасників (підприємств чи фізичних осіб-підприємців, що взяли участь хоча б в одному тендері), а сума оголошених торгів збільшилась майже в 10 разів з 75 млрд грн до 725 млрд грн.

 

“Наразі ми очікуємо низку законодавчих змін, які зможуть додати необхідний для системи фунціонал. Зокрема, обговорюється питання розвитку сервісів для контролюючих органів. Завдання системи – зробити всі процеси публічних закупівель максимально прозорими, і необхідно дати людям, які приймають управлінські рішення, достатню інформацію в зручному вигляді”, – зазначив директор ДП “Прозорро” Василь Задворний.

Нагадаємо, з 1 серпня 2016 року всі тендери які перевищують порогові значення (від 200 тис. для товарів і послуг і від 1,5 млн грн – для робіт), повинні проводитись через ProZorro. Державний замовник (орган влади, державне чи комунальне підприємство) повинен завантажувати в ProZorro тендерну документацію, оголошуючи таким чином закупівлю. В режимі он-лайн потенційні учасники можуть спілкуватись з замовником, ставити уточнюючі запитання, а замовник зобов’язаний давати відповідь. Учасники подають свої тендерні пропозицію через систему і потім торгуються на аукціоні.. Після визначення переможця, замовник зобов’язаний також завантажити в систему текст договору з постачальником. 


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0