Зубко “анонсував” зменшення тиску комунальних тарифів

Законопроект “Про енергоефективність будівель” дає українським родинам маршрутну карту для проведення енергоефективних заходів та можливість зменшити тиск комунальних тарифів, визначає правові, економічні та організаційні засади енергетичної ефективності будівель. 

 

Так віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко прокоментував прийняття Верховною Радою в першому читанні цей законопроект № 4941-д, інформує Урядовий портал.

 

«Документ запроваджує енергетичну сертифікацію, із визначенням класу будівлі за європейською шкалою та рекомендаціями зі зменшення енергоспоживання,  встановлює правила атестування енергоаудитора та їхню відповідальність. Введення в дію закону стимулює споживачів заощаджувати ресурси, наближає Україну до європейського рівня послуг, відкриває ринок енергоаудиту, дає українським родинам можливість зменшити тиск комунальних тарифів», – наголосив Зубко.

 

За його словами, важливими новаціями документа є фіксація нормативно-правових засад для незалежного моніторингу сертифікатів енергоефективності будівель, а також – відповідальності за порушення законодавства у сфері забезпечення енергетичної ефективності будівель.

Він зазначив, що прийняття законопроекту сприятиме підвищенню енергетичної ефективності будівель, заощадженню енергетичних ресурсів, покращенню якості життя людей внаслідок скорочення витрат на оплату енергетичних ресурсів.

Зубко наголосив, що документ спрямовано на виконання зобов’язань України з імплементації у національне законодавство вимог відповідної Директиви Європейського Парламенту та Ради ЄС.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0