Зубко розповів, чому треба монетизувати субсидії

Система субсидій, яка сьогодні існує в Україні, не стимулює людей запроваджувати заходи з енергоефективності у своїх будинках, тож, може прийти час, коли в держави не буде ресурсів для виплати субсидій.

 

Аби цього уникнути, потрібна монетизація субсидій, заявив віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко, виступаючи на конференції «Трансформація’17. Що змінять реформи в житті українців», повідомляє кореспондент Укрінформу.

 

“Наша система субсидій не тільки не сприяє впровадженню заходів енергоефективності, але й навпаки заважає. Переважна більшість субсидіантів не зацікавлена у впровадженні енергоефективних заходів. Витрати ж держави на субсидії складають величезні суми, які в подальшому не реінвестуються в будь-яку цільову програму. Прийде час, коли держава буде не в змозі фінансувати субсидії”, – сказав Зубко.

 

У цьому зв’язку він наголосив на необхідності впровадження системи монетизації субсидій.

 

Так, віце-прем’єр переконаний, що монетизація субсидій є реінвестицією держави в енергоефективність, скорочення споживання енергоресурсів та зменшення навантаження на державний бюджет.

 

“Із 50 млрд гривень, які держава витрачає на субсидії, частина може бути повернута у заходи з енергоефективності», – додав Зубко.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0