ВООЗ намагається локалізувати спалах смертельного вірусу в Африці

Спалах смертельно-небезпечної лихоманки Марбург проявив себе на минулому тижні в східній частині Уганди, де в минулому році були зафіксовані випадки зараження цією хворобою, а також поширення вірусу Ебола. Фахівці ВООЗ вже працюють на місцях для локалізації вогнища захворювання, йдеться в повідомленні Центру новин ООН.

“Фахівці Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) намагаються подолати спалах геморагічної лихоманки Марбурга в прикордонних з Кенією районах на сході Уганди”, – повідомили в ООН.

Перший випадок був підтверджений 17 жовтня, коли в місцевій лікарні померла 50-річна жінка. У неї протягом декількох днів спостерігалася висока температура з кровотечею, блювотою і діареєю. Трьома днями раніше від аналогічних симптомів помер її брат.

“ВООЗ виділила 500 тисяч доларів зі свого Надзвичайного фонду на фінансування заходів щодо попередження поширення інфекції”, – наголошується в повідомленні.

Зараз фахівці Організації надають консультативну та експертну підтримку МОЗ Уганди. Крім того, ведеться спостереження за особами, що контактували з хворими.

За словами представника ВООЗ, Уганда в минулому успішно справлялася зі спалахами Еболи і лихоманки Марбурга. Але для того, щоб зупинити цю заразну хворобу, “необхідно прийняти термінові комплексні заходи, які вимагають міжнародної підтримки”.

Геморагічна лихоманка Марбург не піддається лікуванню і відрізняється високою летальністю. Вона передається через заражених людей і тварин.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ9:35, вівторок, 13 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
9:32, вівторок, 13 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
11:34, четвер, 8 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0