Вступна кампанія: сьогодні бюджетники отримають дані про зарахування

У вівторок, 8 серпня, у персональних кабінетах абітурієнтів з’явиться інформація про зарахування до вищого навчального закладу.

Про це повідомив директор департаменту вищої освіти Міністертва освіти та науки Олег Шаров в ефірі телеканалу 112 Україна.

“Вчора завершився важливий етап вступної кампанії. ВНЗ були видані накази про зарахування на бюджетну форму навчання абітурієнтів, які отримали ці місця за адресним розміщенням держзамовлення”, – сказав він.

Шаров також повідомив, що з 8 серпня розпочнеться процес переведення на бюджетну форму навчання осіб, що мають пільги або за пріоритетними спеціальностями перебувають у списках черговиків.

“Щоб мати можливість бути переведеним на місце держзамовлення, вступник повинен прийти до вишу, оцінити, чи має він шанс на переведення, подати документи і укласти договір. Тому що в цьому випадку саме договір є підставою для зарахування до ВНЗ. Далі в порядку черги буде проводитися переведення. Для цього складають відповідні реєстри. При цьому є одна категорія вступників, яка гарантовано, якщо потрапляє в реєстр, обов’язково і швидко переводиться, – це діти загиблих захисників України”, – наголосив Шаров.

Як відомо, за пісумкамиз вступної кампанії до вищих навчальних закладів рекомендаціїї до зарахування на місця державного замовлення отримали 60 тисяч 925 вступників. У понеділок, 7 серпня, виші оприлюднили списки зарахованих на бюджетну форму навчання.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ