Вже у 144 школах України розпочато створення нового освітнього простору – Зубко

Цього року вже у 144 українських школах розпочато реалізацію проектів Програми зі створення нового освітнього середовища, який передбачає розвиток інклюзивної освіти, спортивно-культурної та дорожньо-транспортної інфраструктуру.

Про це заявив віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко під час всеукраїнської селекторної наради з підготовки до навчального року, яка відбулася в місті Дніпро під головуванням Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, повідомляє прес-служба Мінрегіону.

“У 2017 році в 144 школах України розпочато реалізацію проектів зі створення нового освітнього середовища «Новий освітній простір» (НОП). Основні роботи з проекту школи завершать до кінця цього року. Лідерами серед областей, що вже розробили проекти, є Черкаська – 29 шкіл, Дніпропетровська, Полтавська і Сумська по 6 шкіл відповідно”, – цитує прес-служба слова віце-прем’єра.

За словами Зубка, джерелами фінансування проектів Нового освітнього простору (НОП) є кошти Державного фонду регіонального розвитку (3,5 млрд грн), субвенція на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад (1,5 млрд грн), субвенція з держбюджету на соціально-економічний розвиток окремих територій (4 млрд грн), освітня субвенція, місцеві бюджети, кошти митного експерименту.

Разом з тим він зазначив, що важливо, щоб НОП створювався саме на рівні об’єднаних територіальних громадах.

«НОП – це комплексна освітня стратегія для громади, що передбачає інклюзивну освіту, спортивно-культурну і дорожньо-транспортну інфраструктуру», – підкреслив віце-прем’єр-міністр.

Зубко додав, що Мінрегіон вже розробив стандарти для НОП, які громади можуть використовувати для розробки проектів.

Як повідомлялося, 25 квітня Мінрегіон та Міносвіти розпочати проект зі створення шкіл за стандартами Нового освітнього простору у рамках концепції МОН «Нова українська школа».


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ