Яворівський національний парк реалізує новий екологічний проект

Яворівський національний природний парк цього року взяв участь та переміг у конкурсі проектів «Краща громадська ініціатива», що ініційований Департаментом екології та природних ресурсів Львівської ОДА.

Метою конкурсу є впровадження інноваційних підходів для реалізації екологічної політики на території регіону через залучення людських та матеріальних ресурсів інститутів громадського суспільства.

Яворівський НПП подавав проект «Еколого-просвітницький центр Яворівського національного природного парку – осередок екологічної освіти регіону Розточчя». Його мета – пропагувати природоохоронні знання, доносити до відвідувачів основні принципи екологічної культури. Йдеться також про створення нових та розширення існуючих територій та об’єктів природно-заповідного фонду через проведення екологічних акцій, екскурсій, семінарів, тренінгів, конкурсів, фестивалів, майстер-класів.

Упродовж осінніх місяців активно ведеться підготовка до реалізації завдань проекту, в межах якого передбачено дооблаштувати еколого-просвітницький центру об’ємним макетом парку, а еколого-пізнавальну «Стежку Івана Франка» інформаційними стендами. Заплановано випуск буклетів «Еколого-просвітницький центр Яворівського національного природного парку – осередок екологічної освіти регіону Розточчя» та «Стежка Івана Франка – поєднання світу літератури та природи».КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ