ЄС надасть Україні 100 мільйонів євро на Фонд енергоефективності – Гройсман

Європейські партнери нададуть 100 млн євро для наповнення Фонду енергоефективності та початку фінансування проектів з енергоефективності. Про це у Facebook повідомив Прем’єр-міністр Володимир Гройсман за результатами телефонної розмови з віце-президентом Єврокомісії з питань енергетичного союзу Марошем Шефчовичем.

“Домовились про залучення 100 млн євро з боку наших європейських партнерів – цільових коштів, які дадуть можливість наповнити Фонд та розпочати фінансування конкретних проектів з енергоефективності”, – зазначив Гройсман.

Водночас він додав, що практичні перемовини щодо фінансової підтримки Брюсселя цього проекту будуть продовжені найближчим часом, зокрема, під час візиту Шефчовича до Києва, який відбудеться, за його словами, у середині вересня.

“Створення Фонду енергоефективності – один з пріоритетів нашого уряду. У нас все готово для запуску цього проекту – прийняті необхідні законодавчі акти, підготовлено і погоджено відповідні установчі документи”, – підкреслив Прем’єр-міністр.

Як повідомляв Укрінформ, 8 червня Верховна Рада ухвалила закон про Фонд енергоефективності, що визначає правові, економічні та організаційні засади утворення та діяльності відповідного Фонду.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ