З 15 жовтня «Львівавтодор» вводить в дію розширений абонемент на послуги паркування

За інформацією ЛКП «Львівавтодор», з 15 жовтня підприємство вводить в дію розширений абонемент на послуги паркування — абонементи на один місяць, три місяці та півроку. Досі діяв абонемент лише на місяць. Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Залежно від зони паркування, ціна на абонемент є різною. Зокрема:

Закриті зони паркування (вул. Валова та «Вернісаж):

І місяць — 3700 грн*

ІІІ місяці — 7500 грн*

ІV місяців — 15 000 грн*

* з умовою пільгового паркування на всіх зонах паркування.

І зона паркування (паркувальні майданчики у центрі міста):

І місяць — 2700 грн*

ІІІ місяці — 6500 грн*

ІV місяців — 12 000 грн*

*з умовою пільгового паркування у ІІ-ій зоні паркування.

ІІ зона паркування (паркувальні майданчики поза центром міста):

І місяць — 800 грн*

ІІІ місяці — 2000 грн*

ІV місяців — 4500 грн*

*з умовою паркування лише в ІІ-ій зоні паркування.

«Тобто, якщо водій придбав абонемент для паркування у закритій зоні, він може безкоштовно (пільгово) паркуватися у І і ІІ зоні паркування. Якщо придбав абонемент для паркування у І зоні, то може безкоштовно паркуватися у ІІ зоні. До кожного придбаного абонемента для пільгового паркування додається місячний електронний квиток на проїзд в електротранспорті у Львові», — повідомив прес-секретар ЛКП «Львівавтодор» Олексій Хміль.

Придбати абонемент можна на закритих зонах паркування за такими адресами: Львів, вул. Валова (на виїзді з закритої зони паркування у касира), вул. Лесі Українки (на виїзді з закритої зони паркування «Вернісаж» у касира).

Нагадаємо, ЛКП «Львівавтодор» обслуговує 37 паркувальних майданчиків із загальною кількість паркомість 1136. З них 10% місць — 113, відводиться для безкоштовного паркування людей з інвалідністю.

Вартість паркування у закритій зоні — 20 грн. за годину, у І зоні паркування — 15 грн. за годину, у ІІ зоні паркування — 5 грн. за годину.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ