З понеділка у Львові розпочнуть працювати табори з денним перебуванням дітей на базі навчальних закладів

У школярів добіг до завершення навчальний рік. Сьогодні для них пролунав останній дзвінок і дав сигнал канікулам – літньому безтурботному відпочинку без уроків, контрольних, екзаменів. З метою організації відпочинку дітей у період літніх канікул, при закладах освіти міста заплановано відкриття 50 таборів з денним перебуванням, – інформує прес-служба ЛМР.

29 травня відбудуться урочисті заходи відкриття таборів, які працюватимуть впродовж  14 робочих днів, з дворазовим харчування дітей за кошти батьків (орієнтовна вартість біля 25 грн.). У табори приймаються діти віком від 7 до 17 років.

Мережа таборів з денним перебуванням, які діятимуть на базі загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів м. Львова, включає різні види таборів: міжшкільні табори, які можуть відвідувати діти із інших навчальних закладів, звичайні табори з денним перебуванням дітей лише цього навчального закладу та табори на базі позашкільних навчальних закладів міста для усіх дітей міста.

У всіх таборах з денним перебуванням велику увагу приділятиметься організації дозвілля дітей, а саме: проведенню  спортивних змагань та турнірам, туристичним екскурсіям та мандрівкам, культпоходам в театри, музеї, відвіданню бібліотек міста, які спеціально розробили різноманітні заходи: пізнавальні вікторини, інтелектуально-розважальні ігри,  відео лекторії, креативні-майстерні, бібліо-кіноподорожі, музичні ігрові години.

А також третій рік поспіль у нашому місті діятиме проект «LvivKids» – це мовні табори з денним перебуванням на базі таких навчальних закладів: ССЗШ №81, ССЗШ №15, ССЗШ №46, СЗШ №2. В цих таборах  буде поєднано вивчення 3-ох іноземних мов (англійської, німецької, французька), спорт, образотворче мистецтво, розвиток креативного та критичного мислення у групах по 10-15 учасників. Ці табори розпочнуть свою роботу 30 травня 2017 року.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ