З теплом уже 80% жителів Авдіївки

Станом на 08:00 6 лютого до централізованого електропостачання підключено 80 відсотків споживачів Авдіївки.

Про це повідомляє прес-служба ДСНС.

«Станом на 08:00 6 лютого до централізованого електропостачання підключено 80 відсотків м.Авдіївка. Співробітниками ДСНС спільно з представниками паливно-енергетичної компанії планується продовжити роботи з підключення 20 відсотків міста та перепідключення об’єктів соціально-побутової сфери з електрогенераторів на централізоване електропостачання», – йдеться у повідомленні.

Функціонує 8 пунктів життєзабезпечення (7 наметів ДСНС, 1 благодійної організації), 3 стаціонарних пункти обігріву, до яких звернулись 11 тис. 789 осіб (за добу 1 тис. 661 чол.), забезпечено харчування 3 польовими кухнями.

Станом на 08:00 6 лютого з м. Авдіївка евакуйовано 290 осіб (з них 42 особи похилого віку та 135 дітей) – протягом доби – 24 особи (з них 11 дітей).

Організовано роботу Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, взаємодію служб. Ситуація перебуває на контролі ДСНС.

Як повідомляв Укрінформ, 30 січня внаслідок бойових дій місто Авдіївка було повністю знеструмлене. Було пошкоджено електропостачання Авдіївки, Авдіївського коксохіму і Донецької фільтрувальної станції.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ