За два роки на контракт перейшли 104 тисячі військових

Протягом минулого та нинішнього року контракт на проходження військової служби у ЗС України уклали 104 тис. осіб.

Про це заявив міністр оборони України Степан Полторак в інтерв’ю, опублікованому на сайті МОУ.

“Тільки рішення останніх років дали практичний результат. Торік контракти на службу в Збройних Силах уклали майже 70 тисяч чоловік, цьогоріч – 34 тисячі. Більшість з них мають бойовий досвід і потужну патріотичну мотивацію. Наразі наша армія у переважній більшості контрактна”, – сказав він.

За словами міністра, кількість військовослужбовців строкової служби становить близько 20 тис. осіб, їх не залучають до виконання бойових завдань.

“Також готовий виконувати поставлені завдання і понад 100-тисячний корпус резервістів, з якими проводиться інтенсивне навчання у складі бригад. Це правильний шлях”, – додав Полторак.

Глава оборонного відомства також повідомив, що у пунктах постійної дислокації військовослужбовці мінімально отримують щомісяця 7,5 тисяч гривень, на лінії зіткнення – 17,5 тисяч. При цьому, додав він, нині грошове утримання військових є недостатнім. “Військовослужбовець має отримувати стільки грошей, щоб, ризикуючи життям і здоров’ям на завданні, він не думав про побут сім’ї, – чи вистачило дружині грошей на підготовку дітей до школи, чим нагодувати родину, сплатити комунальні платежі тощо”, – сказав він.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ