За минулий рік на Львівщині інвестиційну підтримку отримали більш як 400 суб’єктів господарювання

Днями відбулась чергова інвестиційна нарада за участю керівництва Львівської облдержадміністрації та представників райдержадміністрацій. На нараді порушили питання супроводу інвестиційних проектів та моніторингу інвестиційних об’єктів, а також ділилися досвідом підтримки бізнесу на місцях. Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Також за підсумками наради дозвільні та контролюючі органи планують провести виїзні консультації з представниками бізнесу у містах та районах області для вирішення проблемних питань інвестиційної та господарської діяльності.

«Ми повинні підвищувати обсяги залучення інвестицій в економіку Львівщини, тому допомагатимемо інвесторам у реалізації тих чи інших проектів з перших кроків»,- наголосив під час наради голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Станом на сьогодні, на супроводі управління інвестиційної політики перебуває 94 підприємства, в районах – понад 250. За підсумками 2017 року підтримку надали більш як 400 суб’єктам господарювання.

“Ми зробили ставку на супровід інвестиційних проектів. Починаючи з отримання документів, закінчуючи написанням пропозиції щодо законодавчих змін. І от такий підхід дуже позитивно сприймається бізнесом.”, – зазначає Роман Матис.

Обласна адміністрація веде активну роботу над створенням сприятливого інвестиційного клімату на Львівщини. Голова облдержадміністрації Олег Синютка, гарантує як зовнішнім, так і внутрішнім інвесторам особисту безпеку та безпеку ведення бізнесу.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ