Закон про електронні довірчі послуги принесе до 24 мільярдів євро в економіку — Гройсман

Закон щодо надання електронних довірчих послуг та запровадження електронної ідентифікації, ухвалений парламентом у четвер, дасть можливість залучити до 500 тисяч нових клієнтів для бізнесу. Про це написав Прем’єр-міністр Володимир Гройсман у Facebook.

“Законопроект (закон — ред.) відкриває двері до цифрового ринку ЄС. Це – можливість залучити до 500 тисяч нових клієнтів для бізнесу, створити нові робочі місця та принести українській економіці до 24 млрд євро додаткових надходжень. Я щиро дякую народним депутатам за підтримку”, – прокоментував глава уряду ухвалення у ВР закону № 4685.

Гройсман також зауважив, що цей закон “закладає фундамент” для переведення державних адмінпослуг он-лайн, а основна мета нормативного акта – “менше бюрократії, стосів паперів та виснажливих черг” у спілкуванні підприємців і громадян з державними органами.

Як повідомлялося, Верховна Рада у четвер планує законодавчо врегулювати надання електронних довірчих послуг і здійснення електронної ідентифікації.

За прийняття в цілому відповідного закону 4685 проголосувало 240 депутатів, при мінімально необхідних 226.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ