Завтра у Львові презентують проект «Франко: наживо»

Завтра у Львові презентують проект «Франко: наживо»

24 – 27 листопада 2018 р. відбудеться презентація проекту «Франко: наживо» у Львівському національному літературно-меморіальному музеї Івана Франка (Дім Франка).


Як повідомили організатори, «Франко: наживо» – це оновлена експозиція меморіального музею, де створено інтерактивний музейний простір, залучено мультимедійні технології, запроваджено театралізовані екскурсії, дитячі програми та майстер-класи.

Інтерактивний музейний простір створює ефект присутності «живого» класика за допомогою упровадження мультимедійних інновацій. У будинку-музеї чинна експозиція доповнена акустичними ефектами, що створює ілюзію присутності мешканців – ефект «живого будинку».

Нові театралізовані екскурсії «Візит до Франків» та «Франчата про тата» – це спроба наблизити історичну постать до сучасної людини, зазирнути в побут та повсякденне життя генія. Дитяча програму представляє костюмована екскурсія-гра «Казкосвіт Івана Франка», в якій малюки перевтілюються у казкових персонажів.

Продовжити мандри у світ казок Івана Франка діти зможуть на майстер-класі із малювання «Дім, де звірі говорили».

Програма: https://www.facebook.com/events/1942425076062102/

Проект реалізовано за підтримки Український культурний фондКоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:30, середа, 20 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
11:00, середа, 20 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0