Заходи неформальної освіти охопили понад 1000 учасників

У травні на Львівщині у межах заходів неформальної освіти відбулось понад 50 тренінгів, участь у яких взяли понад 1000 учасників, – інформує прес-служба ЛОДА.

Цього місяця учасники знайомилися з такими темами як:  лідерство, розвиток комунікативної культури та емпатiї, спілкування та конфлікт, історія успіху, ораторське мистецтво, важливість виховання патріотизму, захист інтелектуальної власності, тактична медицина, права людини та права дитини,  молодіжна активність як форма вияву громадянської участі, схема створення регіональних молодіжних центрів, демократичний розвиток учнівського самоврядування  та інші.

Метою проекту, що відбувається в межах реалізації обласної програми «Молодь Львівщини» на 2016-2020 роки, є поширення заходів неформальної освіти у всіх районах області для всебічного розвитку молоді, визначенні свого професійного майбутнього та інтелектуального проведення дозвілля.

Ініціатор заходів – департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ