Діти учасників АТО із Бродівщини побували у Львові на відпочинку

Діти учасників АТО із Бродівщини побували у Львові на відпочинку

Чергова акція від соціального мегапроекту «Мій тато захищає Україну» відбулася у Львові. Завдяки партнерам проекту, для діточок учасників АТО із Бродівського району організували прекрасний день розваг у місті Лева. Про це інформують організатори проекту.
А розпочався відпочинок діточок із напрочуд цікавої екскурсії «Чудо-Поїздом». Як завжди, із вікон дивовижного кольорового транспорту туристичної компанії «Чудо-Тур» пасажири змогли побачити закутки міста, яке заснував король Данило, почути важливу інформацію про історичні дати, про людей, які творили Львів.
Після такої дивовижі, на дітей чекав інший Львів – з висоти пташиного польоту. Адже діточок працівники відділу промоцій міста Львівської міської ради запросили піднятися на вежу ратуші, звідкіля відкрилися чудові краєвиди величного місті. І, що цікаво, то діточкам із Бродівщини вдалося побачити не лише місто згори, але й побувати на вежі ратуші, яка сягає 65 метрів і є найвищою в Україні.
Потрачену енергію сходження на верхівку міської ради, діточкам поповнили постійні партнери мегапроекту «Мій тато захищає Україну» – ресторан «Пиріжкова хата». Смачні наїдки не лише підкріпили фізичні сили, але й добавили бадьорості на подальші атракції.
Наступним для діточок Героїв відчинив двері 58-ий Будинок офіцерів, директор якого Віталій Провозін завжди бере активну участь у житті улюбленого дитячого соціального проекту «Мій тато захищає Україну». Саме тут на діточок чекало справжнє шоу від ще одного партнера – колективу розважального «ОШОУ». Професор Нейтрон не підвів із своїми дотепними жартами, які подарували кожній дитинці море щастя, позитивних емоцій та радісних посмішок. Діточки одне наперед одного хотіли взяти участь у всіх хімічних дослідженнях від шаленого професора. І таку можливість, звісно, малюки отримали. Відтак, «нахімічене» свято від «ОШОУ» вийшло пречудовим!
На завершення цього цікавого дня у Львові, діточок запросили ще одні партнери мегапроекту – із Дитячого парку святкування днів народжень «Дитяча планета». Завітавши у будівлю закладу, перед діточками постала справжня планета – щирості, добра, розваг та посмішок! Настрибавшись та нагасавшись, щасливі малюки вирушили додому, аби поділитися своїми враженнями від побаченого із рідними та близькими!

 КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ