Діти учасників АТО побували на цирковій виставі Європи та Азії

Діти учасників АТО побували на цирковій виставі Європи та Азії

Феєрична програма від цирку Чінзелі та Львівського державного цирку «Золотий цирк Європи та Азії» зібрала неймовірну кількість глядачів. Побувати на чудовій виставі, побачити неймовірну гру циркових артистів та веселих тваринок прийшли і діточки учасників АТО.
Завдяки партнерам соціального мегапроекту «Мій тато захищає Україну» – Львівському державному цирку – малеча від першої хвилини вистави із захопленням спостерігала за кожним, хто виходив на арену єдиного в Західній Україні державного цирку.
Ведмеді на скутерах, дресировані верблюди та лами в напрочуд цікавому номері «Екзотика», а також вправні акробати, еквілібристи та білоруські наїзники на конях – уся ця насичена програма зібрала найкращих артистів із Європи та Азії, а ще – принесла ціле море задоволення діточкам.
Організатори соціального проекту «Мій тато захищає Україну» висловлюють щиру вдячність керівництву Львівського державного цирку за підтримку проекту, а також – подаровану радість діточкам, чиї батьки захищають Українську державу.

 

 КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ