Гарний настрій для захисників України

Гарний настрій для захисників України

Веселим, легким і святковим видався концерт, який організував для бійців 30 окремої механізованої бригади військовий капелан отець Тарас. Просто неба, перед наметами базового табору, музиканти з так званого “Музичного батальйону” розгорнули свою апаратуру. Планувалось, що артисти виконають кілька концертів для бійців, однак військова глядацько-слухацька аудиторія внесла свої корективи. Виявилось, що музику було добре чути не лише тим, хто відпочивав в наметах, чи займався облаштуванням табору, а також і тим, хто обслуговував бойову техніку за кількасот метрів від імпровізованої сцени. Власне, тому хлопці і просили співаків залишатись на місці і дати один, але тривалий концерт. Першим до мікрофону підійшов відомий співак-характерник Богдан Дощ. Він виконав низку відомих українських народних та власних пісень. Далі музичну естафету підхопив військовослужбовець з батальйону Кульчицького Максим Перев’язко. Він заспівав знайомі кожному захиснику України бойові пісні. Не залишив байдужими слухачів і голос молодої талановитої співачки з Дрогобича Андріани Алексевич.

А далі трапилось те, чого ніхто не очікував. До артистів підійшов кремезний військовий. В його очах була і втома від пережитих боїв, і непохитна внутрішня сила духу. Виявилось, що він автор і виконавець пісень, чимало з яких написав в зоні АТО. Співак з позивним «Сем» попросив дозволу виконати для бійців кілька пісень. Звичайно, артисти охоче погодились. Після цього до мікрофону підійшов боєць з позивним «Медвідь», який виконав улюблені твори його батальйону. А розвеселив всіх бадьорою грою на гармоніці “Колька гармоніст”. А далі мікрофон перейшов знову до “бійців” “Музичного батальйону”.
Навіть вже коли звечоріло, хлопці не хотіли відпускати співаків. Просили продовжити концерт.
 Я радий, що наш концерт став для оборонців України таким відпочинком, – підсумував військовий капелан отець Тарас. – І це нічого, що багато бійців не стояли перед артистами. Я знаю, що наші пісні слухали і в наметах, і в «курилках», і ремонтуючи потужні «самохідки». Головне – що ми досягли мети: створили гарний настрій тим, хто творить спокій і мир нам. І сподіваюсь, що незабаром ми знову повернемось в гості до цих мужніх солдат.

Підполковник Тарас Грень.
Західний регіональний
Медіа-центр Міністерства оборони України.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ