Суспільне на 25 Book Forum: 14 годин ефіру наживо, всесвітньо відомі спікери, дискусії про книги та сотні фото

Суспільне на 25 Book Forum: 14 годин ефіру наживо, всесвітньо відомі спікери, дискусії про книги та сотні фото

З 20 до 22 вересня у геокуполі 25 Book Forum працювала виїзна студія Українського радіо Культура та UA: ЛЬВІВ, а впродовж усього літературного фестивалю на І поверсі Палацу Мистецтв кожен міг зробити фото в ексклюзивній фотозоні від Суспільного.


Цьогоріч UA: СУСПІЛЬНЕ МОВЛЕННЯ стало офіційним медіапартнером 25 Book Forum у Львові. На подвір’ї біля Палацу Мистецтв облаштували виїзний майданчик з декораціями. Звідти наживо виходило Українське радіо Культура, яке співпрацювало з львівським телеканалом Суспільного UA: ЛЬВІВ та пересувною телевізійної станцією (ПТС). Тож, трансляції з геокуполу виходили наживо та у записі ще й на телеканалі UA: ЛЬВІВ.

Продюсерка радіо Культура Ірина Славінська та ведучі Олена Гусейнова і Андрій Любіч спілкувалися з видавцями та письменниками, які з’їхалися на Book Forum з усього світу.

За 3 дні роботи у прямому ефірі гостями виїзної студії стали британський нейрохірург і письменник Генрі Марш, американська історикиня, викладачка Єльського університету Марсі Шор, соціологиня й гендерна дослідниця Тамара Марценюк, письменники й письменниці Лариса Денисенко, Аскольд Мельничук, Наталка Сняданко та ще багато знаменитостей.

Трансляціям не завадили навіть суботній дощ та шквальний вітер. Загалом, було проведено 14 годин прямоефірних розмов на радіо Культура та 14 годин телетрансляцій на UA: ЛЬВІВ. Усі вони доступні для перегляду на офіційній сторінці Львівської філії Суспільного у мережі Facebook.

На одній із локації Суспільного діяла ексклюзивна фотозона Суспільного – масивне крісло з логотипом “UA:” та книжковими полицями, де стояли примірники книжок учасників Форуму. 10 видавництв зголосилися підтримати акцію “СуСПІЛЬНАкнига”, яку UA: Суспільне мовлення оголосило напередодні літературного фестивалю, та подарували свої книги для фотозони. Відвідувачі 25 Book Forum ставали у чергу, щоб зробити фото на ексклюзивному кріслі.

Зібрана література передана до бібліотеки UA: ЛЬВІВ, де невдовзі буде презентовано відкритий простір для коворкінгу.

Окрім цього, на 25 Book Forum відбулася низка дискусій про літературу та журналістику, де взяли участь представники від UA: СУСПІЛЬНЕ МОВЛЕННЯ. Одна з наймасштабніших – на тему “Література: слухати і дивитися. Як суспільний мовник популяризує читання?” за участі Ірини Славінської, Олени Гусейнової та Євгенія Стасіневича. Під час розмови спікери розповіли докладніше про літературні теле- та радіопроекти на Суспільному.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ