Проекти ТБ

Дивіться “Новини” на ТРК “Львів” і не прогавите головного! Завжди оперативна, свіжа та актуальна інформація з життя України та Львівщини! Щобудня об 11.45, 14.00, 16.00, 18.00, підсумок дня, що минає, – о 20.30!
       Суспільно-політичне ток-шоу "Вечір у Львові" - це майданчик для обговорення актуальних тем. Двоє ведучих спілкуються з цікавими гостями у студії у форматі "без краваток".        "Вечір у Львові" дивіться щобудня о 19.15 на ТРК "Львів"!            
Військово-патріотична програма журнального типу з рубриками, які стосуються всіх аспектів військової сфери. Особлива увага приділяється висвітленню підготовці молодих офіцерських кадрів, польовому вишколу військових, духовному життю армії України.    
Хроніка війни - 5 хвилин концентрованої та точної інформації про усі події на Сході країни, перебіг конфлікту, викриття та розвінчання вигадок та пліток кремлівської пропаганди. Ведучі ефіру - кадрові військові з неабияким воєнним досвідом та значною професійною теоретичною базою протягом 300 секунд зрозуміло та вичерпно розповідають найголовніші новини із зони АТО , підсумовують крайню добу. Унікальна щодня нова 3D карта східних областей держави дозволяє наочно уявити масштаби ворожих нападів. А графічне посилання на джерела поданих новин - кожному глядачеві самому більш детально ознайомитись з фактами вже у інтернетмережі.
Прямоефірний інтерактивний інформаційно-аналітичний проект "Блокпост" передбачає швидкий аналіз подій та явищ, які безпосередньо пов»язані із усіма можливими подіями в зоні АТО. У програмі використовуються прямі включення телефоном або скайпом зі Сходу країни , а саме – з військовими журналістами в зоні АТО, волонтерами, звичайними мешканцями Східних регіонів країни. Дивіться щопонеділка - о 17.30 на ТРК "Львів"!
Щобудня казкарі у чарівній хаті збирають дітвору і відкривають чарівну торбинку, а там разом із авторськими ляльками-мотанками, піснями та народною мудрістю з'являються оповіді і про чарівників, і про принцес та принців, і про улюблених тваринок – казки про всіх і для всіх. Не запізніться – торбинка відкривається щобудня о 18.30.
У програмі досвідчені спеціалісти проводять спортивні, туристичні, медичні майстеркласи, в конкурсах подається історично-краєзнавча інформація. У якості гостей приходять співати, проводити розминку, розповідати про свій досвід здорового способу життя зірки естради.
        БудИмо першими!!!   Щобудня о 7.00 вмикай ТРК "Львів"! Троє ведучих ранкової розважально-пізнавальної програми зарядять позитивом на увесь день!       Програма "Доброго ранку, Львове!" виходить у прямому ефірі, тому глядачі можуть зателефонувати у студію та запитати гостей про те,що цікавить саме їх!             
Пізнавально-розважальна програма із залученням дітей дошкільного віку. Висвітлення дитячого погляду на дорослі поняття. В програмі демонструються кращі витвори української мультиплікації.
Соціальна програма спрямована на пропагування сімейних форм виховання дітей сиріт. Презентує найновіші тенденції зі сфери законодавства, психології, волонтерства, соціальної адаптації. Поза тим, тут ви знайдете розповіді про відомих безбатченків, які досягли успіху в житті, та розповіді про дітей, які зараз шукають нову родину.