Спорт

19:45, вівторок, 7 серпня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0

Представниця Львівщини виборола ще одну нагороду на чемпіонат Європи з велосипедного спорту на треку. Про це інформує прес-служба ЛОДА. Зокрема, вчора Олена Старікова виборола «срібло» в гіті на 500 метрів. А декілька днів тому велосипедистка стала також «срібною» призеркоюв командному спринті разом з Любов’ю Басовою. Вітаємо спортсменку та тренера Євгена Миколайовича Болібруха з успішним виступом […]

17:30, вівторок, 7 серпня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0

Нещодавно у Римі завершився чемпіонат Європи з вільної боротьби серед молоді до 23 років. Про це інформує прес-служба ЛОДА.

17:00, середа, 18 липня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0

Упродовж 21 – 22  липня усіх охочих львів’ян та гостей міста запрошують на дводенний активний захід  на гірськолижному курорті Славсько. Про це інформує прес-служба ЛОДА.

18:45, вівторок, 17 липня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0

Навчально-тренувальні збори у Скадовську (Херсонська область) триватимуть 2 тижні — із 16 до 28 липня. Гандболістки тренуватимуться тричі на день, здебільшого — на морі та піску. Головним завданням зборів буде функціональна підготовка гравців до майбутніх змагань. Про це інформує прес-служба ЛМР.

20:10, понеділок, 16 липня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0

14 липня у Старому Самборі вдруге відбувся офіційний старт веломарафону в найпопулярнішому світовому форматі Gran Fondo. Такі змагання вже стали традиційними для Львівщини. Про це інформує прес-служба ЛОДА.

18:25, понеділок, 16 липня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0

У Львові на відкритих кортах палацу спорту «Україна» завершився ювілейний десятий міжнародний тенісний турнір третьої категорії ITF Lion Cup. Участь у найпрестижнішому тенісному турнірі у Львові взяли понад 120 спортсменів до 18 років з 20 країн світу. Про це інформує прес-служба ЛМР.

17:00, п`ятниця, 13 липня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0

12 липня в селі Сасів Золочівського району неподалік стадіону відбулось урочисте відкриття спортивного майданчика з тренажерним обладнанням, побудованого у межах обласної програми «Спортивний майданчик» 2017-2021 роки. Про це інформує прес-служба ЛОДА.

16:30, п`ятниця, 13 липня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0

Цими днями на острові Фюн у Данії завершився чемпіонат світу з акватлону серед молоді (II ранг). Про це інформує прес-служба ЛОДА.

13:45, понеділок, 9 липня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0

З 3 до 16 липня у Варшаві (Польща) відбувається Етап Кубка світу з фехтування на візках. Про це інформує прес-служба ЛОДА.

19:45, вівторок, 26 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0

На території кар’єру поблизу села Виннички на Пустомитівщині завершився відкритий кубок Львівської області з мотоциклетного спорту у дисципліні екстремальне ендуро «Драйв Родео». Захід відбувся під егідою Міністерства молоді та спорту України, федерації мотоциклетного спорту України, львівського обласного осередку ФМСУ та за підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації. Про це інформує прес-служба ЛОДА.

14:15, вівторок, 26 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0

Першу нагороду Етапу Кубка світу зі стрільби кульової серед юніорів, що триває в м. Зуль, Німеччина – виборола збірна команда України. Про це іфнормує прес-служба ЛОДА.

13:45, вівторок, 26 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0

15-річна львів’янка Христина Погранична виборола п’ять з п’яти можливих золотих медалей та стала абсолютною чемпіонкою 10-го міжнародного турніру з художньої гімнастики Istanbul Cup 2018, який відбувався у турецькому Стамбулі упродовж 22-24 червня. Про це інформує прес-служба ЛОДА.

16:01, четвер, 14 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0

На чернівецькому стадіоні «Буковина», 11 червня, завершився чемпіонат України зі стрільби з лука серед юнаків 2001-2003 р.н., юнаків 2004 р.н. та молодших. Про це інформує прес-служба ЛОДА.

14:00, середа, 13 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0

У суботу, 16 червня 2018 року, в сербському місті Новий Сад стартує європейська першість з фехтування, де буде розіграно 12 комплектів нагород. Про це інформу прес-служба ЛОДА.

15:30, вівторок, 12 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0

6-10 червня 2018 року у київському Гідропарку на головній арені «Міста Спорту» тривав чемпіонат України з пляжного гандболу серед жінок. Змагалися дев’ять команд, серед них й дві титуловані команди класичного гандболу – львівська «Галичанка» (чемпіон жіночої Суперліги) та херсонська «Дніпрянка» (бронзовий призер). Про це інформує прес-служба ЛОДА.