Вакцинація – єдиний дієвий засіб профілактики захворювання на кір

Вакцинація – єдиний дієвий засіб профілактики захворювання на кір

На сьогодні, 15 січня, у Львівській області зареєстрований спалах кору. Як повідомлялося раніше, впродовж 2017 року діагностовано 114 випадків, з них 50 – в грудні минулого року. За два тижні 2018 року вже фіксується 75 звернень з клінічними ознаками кору. Про це ТРК “Львів” повідомили у прес-службі ЛОДА.

 

«Вакцинація проти кору у 2017 році склала у Львівській області 75%. На даний момент проводиться вакцинація дітей віком 1 рік і 6 років, а також дітей, які з певних причин не були щеплені своєчасно», – зазначила директор департаменту охорони здоров’я Ірина Микичак.

 

Нагадаємо, якщо дитині розпочали вакцинацію проти кору у віці старше 6 років, вона повинна отримати 2 дози з інтервалом 1 місяць.

 

Дорослим (до 30 років) рекомендовано ввести 1 дозу вакцини проти кору.

 

За словами Ірини Микичак, при контакті з хворим на кір з метою профілактики нещепленим особам проводять вакцинацію в термін не пізніше 72 годин з моменту останнього контакту. В подальшому можливе введення лише простого людського імуноглобуліну з метою зниження ризику інфікування.

 

Оскільки контагіозність кору становить 99%, вакцинація є єдиним дієвим засобом профілактики.

 

Вакциною проти кору європейської якості забезпечені всі заклади охорони здоров’я області в повному обсязі.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ