Новий уряд. Хто є хто

Новий уряд. Хто є хто

ВР нарешті закінчила прем’єріаду і формування нового уряду. Призначення Володимира Гройсмана новим головою уряду замість Арсенія Яценюка підтримали 257 нардепів.

Прем`єр-міністр  – Володимир Гройсман

Володимир Гройсман народився 20 січня 1978 року у Вінниці.

У 2003 році закінчив Міжрегіональну академію управління персоналом, за освітою юрист. У 2010 – Національну академію державного управління при Президентові України, магістр управління суспільним розвитком.

З 1994 по 2005 рік працював на керівних посадах у комерційних структурах.

У 2002-2006 рр. – депутат Вінницької міської ради. З листопада 2005 по березень 2006 – секретар Вінницької міської ради, виконуючий обов’язки Вінницького міського голови.

З 26 березня 2006 по 27 лютого 2014 року – Вінницький міський голова.

З 27 лютого по 2 грудня 2014 – віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

З 27 листопада 2014 року і до сьогодні – голова Верховної Ради.

Перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі – Степан Кубів

Освіта – Львівський державний університет ім. Івана Франка, математичний факультет, закінчив у 1984 році.

З 1983 по 1988 працював у Львівському держуніверситеті.

1994 – 2000 роки – зробив кар’єру в  АТ «Західно-Український Комерційний банк»: від спеціаліста планово-економічного відділу до в.о. голови правління.

2000–2008 — голова ВАТ «Кредобанк»

З 2006 — до 2010 — депутат Львівської облради, член фракції «Наша Україна».

З 2010 — по 12.12.2012 — депутат Львівської обласної ради, заступник голови бюджетної комісії, голова фракції «Фронт Змін».

Під час масових антиурядових виступів в Україні 2013–2014 Степан Кубів був комендантом Будинку профспілок у в Києві.

З 24 лютого по 19 червня 2014 — голова Національного банку України

З 28 лютого по 23 червня 2014 — член РНБО

Народний депутат від БПП. Представник Президента у Верховній Раді 8 скликання.

Віце-прем’єр-міністр з гуманітарних питань – В’ячеслав Кириленко

Освіта: у 1993 році закінчив Київський університет ім. Т.Шевченка, філософський факультет а у 1996 – аспірантуру. Кандидат філософських наук (1997).

У 1992-1993 рр. – голова Української студентської спілки. У 1993-2002 рр. – голова Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молодий Рух». З 1993 року – член Народного Руху України. У 1995-1999 рр. – член президії Центрального проводу НРУ.

Народний депутат України 3-го, 4-го, 5-го, 6-го, 7-го, та 8-го скликань.

З 4 лютого по 27 вересня 2005 року – Міністр праці та соціальної політики України.

З 27 вересня 2005 по 4 серпня 2006 рік – Віце-прем’єр-міністр України.

З 2 грудня 2014 року – Віце-прем’єр-міністр – Міністр культури України

Віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства – Геннадій Зубко

Геннадій Зубко народився 27 вересня 1967 року у Миколаєві.

Освіта: Київський політехнічний інститут, спеціальність «Автоматизовані системи управління», інженер (1991); Київський інженерно-будівельний інститут (2003), спеціальність «Інвестиційний та фінансовий менеджмент в будівельній індустрії»; Північно-Західний університет (2006, Іллінойс, Чикаго), курс «Інноваційний менеджмент»; Національний університет «Києво-Могилянська академія», Києво-Могилянська бізнес-школа, магістр бізнес-адміністрування (MBA) (2007); Національний університет «Києво-Могилянська академія», менеджер-економіст (2008); аспірантура Українського НДІ «Проектстальконструкція ім. В. Шимановського», (2009).

Депутат Житомирської облради 5-го (2006-2010) та 6-го (2010-2012) скликань.

Народний депутат України 7-го скликання.

З травня по червень 2014 року – т.в.о керівника Державного управління справами.

З червня по грудень 2014 – перший заступник Глави Адміністрації Президента України.

З 2 грудня 2014 року – Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

Віце-прем’єр-міністр – Павло Розенко

Павло Розенко народився 15 липня 1970 року у Києві.

Освіта : Київський політехнічний інститут (1993), електроакустичний факультет. Один із засновників Української студентської спілки (УСС), активний учасник акції студентського голодування у жовтні 1990 року.

У 2008-2010 роках працював першим заступником Міністра праці та соціальної політики України. З 2010 року був незалежним експертом з питань соціальної політики України, провідним експертом Центру ім. О.Разумкова.

Народний депутат України 7-го та 8-го скликань.

З 2 грудня 2014 року – Міністр соціальної політики України.

Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції – Іванна Климпуш-Цинцадзе

Іванна Климпуш-Цинцадзе народилася 5 липня 1972 року у Києві.

У 1992 році пройшла курс навчання у Літній школі Гарвардського Українського дослідного інституту, Гарвардський університет (США). У 1994 році закінчила Український педагогічний університет ім. М. Драгоманова. У 1993 – 1994 – навчалася в Державному університеті штату Монтана (США). У 1998 році закінчила Інститут міжнародних відносин Київського університету ім. Т. Шевченка, спеціальність – міжнародні відносини.

З 1998 по 2002 рік працювала в Київському центрі Інституту Схід-Захід у якості керівника проектів, а також займала посаду виконуючого обов’язки директора Київського центру Інституту Схід-Захід.

З 2002 по 2007 була кореспондентом української служби Радіо BBC в США (Вашингтон, округ Колумбія) і на Кавказі (Тбілісі).

З жовтня 2007 року працювала в якості заступника директора з програм, а пізніше – як директор Міжнародної благодійної організації «Open Ukraine».

З грудня 2012 року входить до складу управління Фонду Віктора Пінчука як керівник міжнародних програм організації, виконавчий директор ялтинської європейської стратегії (Yes).

З 2014 року – народний депутат України. Входить до складу ряду парламентських делегацій і груп зі співробітництва з НАТО, країнами ЄС, США, Канадою, Індією, Грузією, є членом української частини Міжпарламентської асамблеї Верховної Ради України, Сейму Литви, Сенату і Сейму Польщі, першим заступником парламентського комітету з закордонних справ.

Віце-прем’єр-міністр з питань АТО – Володимир Кістіон

Володимир Кістіон народився 31 травня 1965 року в селі Довжок, Ямпільського району, Вінницької області.

Закінчив Одеський інженерно-будівельний інститут за спеціальністю «Водопостачання та водовідведення». Отримав ступень магістра державного управління в Одеському регіональному інституті державного управління.

З 2008 по 2011 р. – заступник Вінницького міського голови.

З липня 2011 по жовтень 2014 року – перший заступник Вінницького міського голови.

З 13 жовтня 2014 по 4 червня 2015 року – перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

Міністр фінансів – Олександр Данилюк

Олександр Данилюк народився 22 липня 1975 року в м. Григоріопіль, Молдова.

Закінчив Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» (1998), Київський Інститут інвестиційного Менеджменту (1995) і МВА, Indiana University Kelley School of Business, (2001), Finance. З 1995 по 2005 роки працював в різних компаніях, як в Україні за і за кордоном.

З 2005 по 2006 рік – радник Прем’єр-міністра України.

У 2006-2010 рр. – генеральний директор інвестиційного фонду Рюрік Інвестмент, м. Лондон Велика Британія.

З грудня 2010 по лютий 2014 року – радник Президента України (поза штатом).

З 17 липня 2014 року – Представник Президента України у Кабінеті Міністрів України.

З 25 вересня 2015 року – заступник Глави Адміністрації Президента України.

Міністр оборони – Степан Полторак

Степан Полторак народився 11 лютого 1965 року у с. Весела Долина Тарутинського району Одеської області.

Освіта: Орджонікідзевське вище військове командне училище МВС СРСР; Академія Збройних сил України.

З серпня 1983 року – на військовій службі. Службу проходив на посадах: командира взводу, роти, начальника штабу батальйону, командира батальйону, полку, бригади, начальника управління бойової та спеціальної підготовки внутрішніх військ МСВ України.

У 2002-2014 рр. – начальник Академії внутрішніх військ МВС України.

З 28 лютого по 15 квітня 2014 року – начальник Головного управління – командувач внутрішніх військ МВС України.

У квітні-жовтні 2014 року – командувач Національної гвардії України.

З 14 жовтня 2014 року – Міністр оборони України.

Міністр закордонних справ – Павло Клімкін

Павло Клімкін народився 25 грудня 1967 року у Курську, РФ.

Освіта: Московський фізико-технічний інститут, факультет аерофізики та космічних досліджень (1991), спеціальність – «Фізика та прикладна математика».

Має дипломатичний ранг Надзвичайного і Повноважного Посла України.

У 1991-1993 рр. – науковий співробітник Інституту електрозварювання ім. Патона НАН України.

З 1993 року працює в МЗС України на різних посадах.

З 22 червня 2012 по 19 червня 2014 року – Надзвичайний і Повноважний Посол України у Федеративній Республіці Німеччина.

З 19 червня 2014 року – Міністр закордонних справ України.

Міністр юстиції – Павло Петренко

Павло Петренко народився 17 липня 1979 року в Чернівцях.

Освіта: Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича (2001), магістр права; Українська академія зовнішньої торгівлі при Міністерстві економіки України, спеціальність – «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» (2004). Кандидат юридичних наук (2014).

У 2010-2012 рр. – депутат Київської обласної ради, член Постійної комісії з питань законності, правопорядку та боротьби з корупцією.

Народний депутат України 7-го та 8-го скликання.

З 27 лютого 2014 року – Міністр юстиції України.

Міністр внутрішніх справ – Арсен Аваков

Арсен Аваков народився 2 січня 1964 року в Баку (Азербайджан).

Освіта: Харківський політехнічний інститут (1988), інженер-системотехнік.

З 4 лютого 2005 по 5 лютого 2010 року – голова Харківської обласної державної адміністрації. Депутат Харківської обласної ради 5 і 6 скликань.

З вересня 2011 по грудень 2012 року перебував в Італії, в політичній еміграції з причини кримінального переслідування з боку влади за опозиційну діяльність.

З 27 лютого 2014 року – Міністр внутрішніх справ України.

Міністр інформаційної політики – Юрій Стець

Юрій Стець народився 29 грудня 1975 року на Тернопільщині.

Освіта: Чернівецьке училище культури (1996); Харківський державний політехнічний університет, спеціальність «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» (2011).

У 1997 році – редактор у ТОВ «Ніко PR». З 1997 по 2007 рік – редактор, заступник директора, генеральний продюсер ПІІ ТОВ ТРК «НБМ» («5 канал»). У 2005-2007 рр. – генеральний продюсер ТОВ ТРК «ЕІ» за сумісництвом (м. Київ). У 2007 році – директор ТОВ ТРК «НБМ радіо» за сумісництвом (м. Київ).

Народний депутат України 6-го, 7-го, 8-го скликань.

З 2 грудня 2014 року – Міністр інформаційної політики України.

Міністр освіти і науки – Лілія Гриневич

Лілія Гриневич народилася 13 травня 1965 року у Львові.

Освіта: Львівський державний університет ім. І. Франка (1987), біохімік-викладач; Міжгалузевий інститут підвищення кваліфікації та перепідготовки кадрів при Львівському політехнічному інституті (1993), менеджер-економіст. З проблем реформування освіти стажувалась у Варшавському та Колумбійському університетах.

Кандидат педагогічних наук (2005).

З 1987 по 2006 рік працювала на різних посадах в освітніх закладах Львова та Києва.

З лютого по серпень 2006 року – директор Українського центру оцінювання якості освіти.

З 2006 по 2009 рік – начальник Головного управління освіти і науки Київської міської державної адміністрації. Створювала систему ЗНО в Україні і була першим директором Українського центру оцінювання якості освіти.

Народний депутат України 7-го та 8-го скликань; голова Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти.

Міністр соціальної політики – Андрій Рева

Андрій Рева народився 7 липня 1966 року у місті Богодухов Харківської області.

Освіта: У 1987 році закінчив Ленінградське вище військово-політичне училище (1997). Офіцер з вищою військово-спеціальною освітою. Має другу вищу освіту за кваліфікацією «Юрист».

У 1995-1998 роках – голова Вінницького міського комітету профспілки працівників освіти і науки. З 1998 по 2000 р. – заступник Вінницького міського голови.

У 2000-2005 роках – начальник управління соціального захисту населення Замостянської районної ради м. Вінниці.

З 2005 року – заступник Вінницького міського голови.

Міністр екології та природних ресурсів – Остап Семерак

Остап Семерак народився 27 червня 1972 року у Львові.

Освіта: Львівський державний університет ім. Івана Франка (1994); Національний університет «Києво-Могилянська академія» (1998).

У 2006 – 2007 рр. – заступник голови Київської обласної державної адміністрації з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю.

Народний депутат України 6-го скликання.

З 27 лютого по 2 грудня 2014 року – Міністр Кабінету Міністрів України.

Міністр аграрної політики та продовольства – Тарас Кутовий

Тарас Кутовий народився 25 лютого 1976 року у Києві.

Освіта: Національна академія Служби безпеки України (1997), юрист зі знанням англійської мови; Київський національний економічний університет (1998), факультет міжнародної економіки; Міжнародний інститут менеджменту, Київ (2002), менеджмент зовнішньоекономічної діяльності.

У 2007 році Кутовий був визнаний кращим фінансовим директором України, за оцінками Міжнародного інституту Адама Сміта. У 2008 році він увійшов до десятки кращих фінансистів України, за версією журналу «Компаньйон».

У 2012-2014 рр. – голова наглядової ради громадської організації «Всеукраїнське громадське об’єднання «Спілка Спасіння Села», яка проводить діяльність на підтримку села і захист прав селян.

Народний депутат 7-го та 8-го скликання.

З грудня 2014 року – голова комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин.

Міністр інфраструктури – Володимир Омелян

Володимир Омелян народився 30 січня 1979 року у Львові.

Закінчив Львівський національний університет імені Івана Франка (2000), а у 2001 році – Національний університет «Львівська політехніка» (2001), спеціальність фінанси, міжнародні відносини, економіка і підприємництво.

З 2000 по 2012 р. – працював на різних посадах у державних органах виконавчої влади України.

З березня по грудень 2014 року – керівник Служби Міністра Кабінету Міністрів України. У грудні 2014 року – заступник Міністра інфраструктури України.

З 24 грудня 2014 року – заступник Міністра інфраструктури України – керівник апарату.

Міністр молоді та спорту – Ігор Жданов

Ігор Жданов народився 29 грудня 1967 року у Вінниці.

Освіта: Київський державний університет ім. Тараса Шевченка (1992), історичний факультет; аспірантура юридичного факультету Київського національного університету ім. Тараса Шевченка (1994); курси університету Thames Valley, Великобританія (1996).

Кандидат політичних наук (2009).

З 1993 року займався політичною та експертною діяльністю. Народний депутат України 8-го скликання.

З 2 грудня 2014 року – Міністр молоді і спорту України.

Міністр з питань окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб – Вадим Черниш

Вадим Черниш народився 16 жовтня 1971 року на Миколаївщині.

У 1999 році закінчив Національну юридичну академію України ім. Ярослава Мудрого, правознавець.

У 1994-2005 рр. – займався юридичною практикою.

У 2005 – 2006 рр. – заступник голови Кіровоградської облдержадміністрації.

У  2006-2007 рр. – голова Кіровоградської обласної державної адміністрації.

Депутат Кіровоградської обласної ради 4 та 5 скликань.

З 26 червня 2015 року – Голова Державного агентства України з питань відновлення Донбасу.

Міністр енергетики та вугільної промисловості – Ігор Насалик

Ігор Насалик народився 25листопада 1962 року в місті Олександрія Кіровоградської області.

Освіта: Львівський державний університет імені І.Франка (1989), інженер оптоелектронних систем.

Народний депутат 3-го та 4-го скликань.

З 2006 по 2015 рік – Калуський міський голова.

З 27 листопада 2014 року народний депутат України 8-го скликання, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки.

Міністр культури – Євген Нищук

Євген Нищук народився 29 грудня 1972 року в Івано-Франківську. Народний артист України.

Освіта: Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого (майстерня народної артистки України Валентини Зимньої)(1995).

Був актором Київської академічної майстерні театрального мистецтва «Сузір’я», з 2015 року – актор Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка.

З 27 лютого по 2 грудня 2014 року – Міністр культури України.

Міністр Кабміну – Олександр Саєнко

Олександр Саєнко народився 29 лютого 1984 року в Києві.

Закінчив Національну академію державної податкової служби України (2006) і аспірантуру Інституту законодавства ВР України (2009).

З 2003 по 2015 рік працював на посадах від провідного спеціаліста до начальника відділу в Головному управлінні державної служби України, також був консультантом з економічних питань.

З березня 2015 року керівник Секретаріату Голови ВР України.



Коментарі



Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *



СХОЖІ НОВИНИ



13:13, понеділок, 21 серпня 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
9:38, понеділок, 21 серпня 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0