Антикорупційний суд: Порошенко висунув Раді ультиматум

Президент України Петро Порошенко заявив, що внесе до Верховної Ради свій варіант законопроекту про створення антикорупційного суду, якщо народні депутати до кінця наступного тижня не подадуть свій. Про це він повідомив у Facebook.

 

Зокрема, глава держави нагадав, що у п’ятницю вже буде місяць, як він звернувся до Верховної Ради з пропозицією щодо прискорення процесу створення Вищого антикорупційного суду.

 

“Це було продиктовано бажанням створити максимально сприятливі умови для ухвалення відповідного закону. Його проект ще на стадії написання мав би бути узгоджений між різними політичними силами. Моя пропозиція все ще в силі. Однак якщо до початку наступного тижня я не побачу прогресу, протягом семи-десяти днів самостійно підготую та внесу відповідний законопроект”, – підкреслив Порошенко.

Водночас Президент попросив народних депутатів зняти з порядку денного старий законопроект “Про антикорупційні суди”, як це рекомендувала Венеціанська комісія, і “розчистити простір” для нового законопроекту.
8 листопада Порошенко звернувся з листом до голови Верховної Ради Андрія Парубія із пропозицією утворити робочу групу із напрацювання законопроекту “Про антикорупційні суди” з урахуванням рекомендацій Венеціанської комісії.

 

За словами глави держави, внесення ним нового законопроекту про Антикорупційний суд є неможливим через аналогічний законопроект № 6011, який все ще залишається включеним до порядку денного сесії Верховної Ради, попри рекомендації Венеціанської комісії його відкликати.

 

9 листопада голова Верховної Ради кілька разів ставив на голосування пропозицію про відкликання законопроекту № 6011 “Про антикорупційні суди”, але голосів на це не вистачало.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0