Аваков анонсував конкурс на посаду керівника Нацполіції

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив про намір провести консультативний конкурс серед претендентів на посаду керівника Національної поліції. Про це він написав на сторінці у «Facebook».

 

Також Аваков нагадав, що проведення конкурсу на зазначену посаду не передбачено законом, однак через необхідність наявності довіри українського і міжнародного суспільства до майбутнього керівнику він прийняв відповідне рішення. Участь у конкурсі можуть прийняти діючі поліцейські.

 

«З метою уникнення політичних спекуляцій та проведення чесного та відкритого відбору кандидата на посаду керівника поліції, що буде відповідати сьогоденню, я створив Консультативну комісію міністра, до якого будуть запрошені професійні експерти з міжнародного корпусу наших стратегічних партнерів – США, Канади, Консультативної місії ЄС в Україні (EUAM) та авторитетних експертів від української громадськості», – написав він.

 

Відбір буде здійснюватися комісією на підставі результатів кваліфікаційних іспитів і співбесіди.

 

«Після фінального співбесіди Консультативна комісія буде рекомендувати мені кандидатів, які найбільш гідні зайняти пост Голови Національної поліції за своїм професійним, діловим і людськими якостями»,- повідомив Аваков.

 

Умови конкурсу міністр обіцяє оголосити найближчим часом.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0