Авдіївку готують до автономного забезпечення водою – Жебрівський

Води у міських резервуарах Авдіївки, що на Донеччині, залишилось не більше, ніж на дві подачі в мережу, тому місто готують до автономного забезпечення водою. Про це повідомив у Фейсбуці голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

 

“Води у міських резервуарах Авдіївки залишилось максимум на дві подачі в мережу. Попередні 6 днів воду у місто подавали за графіком. Готуємо місто до автономного забезпечення водою”, – написав глава області.

 

Він зазначив, що у приватному секторі розставили додатково 5 резервуарів ємністю по 1 куб. м; адвентистська гуманітарна агенція ADRA придбала 6 однокубових ємностей; ще 7 резервуарів для питної води надає Чеська гуманітарна організація “Людина в біді”. Станом на сьогодні у школах та інших соціальних об’єктах Авдіївки вже встановлено 34 резервуари для питної води ємністю 1 кубометр.

 

Оперативний штаб опрацьовує можливість закупівлі ще 10 однокубових резервуарів для питної води. ДСНС готовий передислокувати до Авдіївки два водовози 7 і 9 куб. м для розвезення питної води по резервуарах. З керівництвом КП визначено місце забору питної води.

Авдіївський коксохім надає велику цистерну 17 куб. м для забезпечення міста технічною водою, констатував Жебрівський.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ