Балаклія: пожеж немає, електрика і газопостачання відновлені

У середу, 29 березня, пожеж на території Балаклії та прилеглих населених пунктів унаслідок вибухів боєприпасів не зафіксовано. Територію очищено від вибухонебезпечних предметів. Про це повідомляє прес-служба ДСНС.

 

«Станом на 7 год. 29 березня пожеж на території м. Балаклія та прилеглих населених пунктів внаслідок вибухів боєприпасів не зафіксовано. Територію м. Балаклія та прилеглих населених пунктів у зоні надзвичайної ситуації очищено від вибухонебезпечних предметів», – йдеться у повідомленні.

 

Як зазначається, енергопостачання Балаклії та прилеглих населених пунктів відновлено (електропостачання с. Яковенкове здійснюється за тимчасовою схемою за допомогою 2 електростанцій ДСНС). Крім того, у місті на 80% відновлено газопостачання. З тимчасових евакуаційних пунктів до Балаклії переміщено всіх евакуйованих.

 

Рятувальники ознайомили місцеве населення з правилами поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів та роздали 7 тис. пам’яток щодо дій у такому випадку.

 

Для обігріву постраждалого населення та організації гарячого харчування ДСНС розгорнуто пункти обігріву, до яких звернулось 310 осіб.

 

Піротехнічними підрозділами проводиться технічне обстеження і очищення від вибухонебезпечних предметів прилеглої до арсеналу території. Всього з початку робіт вилучено 1762 вибухонебезпечні предмети.

 

В зоні надзвичайної ситуації зосереджено угруповання сил загальною чисельністю 1260 чол. та 194 одиниці техніки, у тому числі від ДСНС – 278 чоловік особового складу та 57 одиниць спеціальної та пожежної техніки.

 

Працює штаб з ліквідації НС на чолі із головою Балаклійської районної державної адміністрації Степаном Масельським. На базі Балаклійської районної державної адміністрації організовано роботу гарячої телефонної лінії в цілодобовому режимі (05749-5-10-76).

 КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ