Блокада на Донбасі може запустити руйнівні процеси в економіці – Гройсман

Блокада поставок вугілля на Донбасі загрожує руйнівними процесами у національній економіці та теплопостачанню у містах.ьПро це на засіданні уряду заявив Прем’єр-міністр Володимир Гройсман, повідомляє Укрінформ.

 

“Абсолютно не зрозуміло, в чиїх інтересах відбувається економічна та енергетична блокада України. Спочатку у нас була блокада українських товарів, що переправлялися транзитом через Російську Федерацію, сьогодні ми маємо блокаду економічну та енергетичну”, – сказав Гройсман.

 

За його словами, питання було обговорене з керівниками українських металургійних підприємств. “Якщо ми не використовуємо українські надра, то є тільки 2 варіанти закуповувати це вугілля: або у Сполучених Штатах, що невигідно та довго для підприємств, або з Російської федерації”, – зазначив Гройсман.

 

Він підкреслив, що наслідки блокади є руйнівними для держави.

 

“Це загроза теплопостачанню у містах, це загроза відсутності електичної енергії у необхідних обсягах, це загроза зупинки економічно активних підприємств, руйнівні процеси у національній економіці”, – зазначив голова уряду.

Прем’єр-міністр переконаний, що уряд має ухвалити чітке рішення.

 

“Щоб був забезпечений необхідний критичний мінімум, що необхідний для забезпечення українців теплом та світлом, щоб наш металургійно-гірничий комплекс працював на економіку України, а всі підприємства, які у ньому працюють, були зареєстровані в Україні, сплачували податки. Нам необхідно побудувати ефективний контроль за переміщенням товарів”, – додав Гройсман.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0