Блокування рахунку ДП “Львіввугілля” – дестабілізація вугільної галузі, – Синютка

Сьогодні, 9 березня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка прокоментував ситуацію щодо блокування рахунку ДП «Львівугілля» Державною виконавчою службою. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

 

На думку очільника області, дії з блокування рахунку – вчинені для дестабілізації ситуації у вугільній галузі Львівської області. “Лише дякуючи чіткій позиції шахтарського колективу, розумінню гірняками проблеми, а також завдяки дорученням Прем’єр-міністра України, які були дані під час його візиту на Львівщину, ми зрушили цю ситуацію з мертвої точки”, – наголосив Олег Синютка.

 

Крім того, голова Львівської ОДА повідомив, що у вівторок, 7 березня, виконавча служба видала розпорядження про розблокування рахунку ДП “Львіввугілля” на виплату заробітної плати і цей документ уже знаходиться в банку, який обслуговує зарплатні рахунки шахтарів. “На сьогодні є всі підстави для перерахування відповідних коштів на карткові рахунки гірників”, – підкреслив Олег Синютка.

 

Очільник Львівщини також розповів про ухвалу Господарського суду, який сьогодні, 9 березня, розглянув питання блокування рахунку ДП “Львіввугілля”. “У судовому засіданні прийнято рішення щодо розблокування і неправомірної вимоги, відповідно до якої були заблоковані рахунки підприємства”, – акцентував голова Львівської ОДА.

 

“Завдяки розумінню шахтарів, відповідним дорученням Уряду України ми виконали зобов’язання, які брали на себе під час зустрічі представників Кабміну і профспілок, а також під час засідання комісії з питань техногенної безпеки і надзвичайних ситуацій”, – сказав Олег Синютка.

 

Варто зазначити, що рахунок ДП “Львіввугілля” був заблокований, коли туди надійшли кошти для модернізації шахт і початку виконання робіт. “Таке враження, що той, хто переслідував ціль заблокувати рахунки, насправді прагне зірвати модернізацію шахт ДП “Львіввугілля” і таким чином зупинити видобуток на шахтах Львівсько-Волинського вугільного басейну”, – припустив керівник області.

 

Додамо, зараз всі шахти працюють і профспілки вчора поінформовані про розблокування рахунків. “Думаю, що після сьогоднішньої ухвали Господарського суду будуть повністю зняті всі перепони і передумови арешту рахунків ДП “Львівугілля”. Сподіваюся, що протягом найближчих тижнів в повному обсязі буде виплачено зарплату шахтарям за січень”, – зауважив Олег Синютка.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ