Бойовик “ЛНР” обстріляв цивільних, двоє поранені

На тимчасово окупованій території Луганської області військовослужбовець російських окупаційних військ обстріляв групу цивільних осіб, двох людей було поранено. Про це повідомляє прес-центр Головного управління розвідки Міністерства оборони України у Facebook.

 

“Через неукомплектованість підрозділів суттєво зросло фізичне навантаження на особовий склад, що призводить до психічних розладів. 24 травня ц.р. військовослужбовець 4 окремої мотострілецької бригади (Алчевськ) 2 АК з вогнепальної зброї обстріляв групу цивільних осіб, двох з яких було поранено. Військовослужбовець причину своїх дій пояснити не зміг і був направлений для обстеження до лікувального закладу”, – йдеться в повідомленні.

В ГУР зазначають, що керівництвом ЗС РФ у наказовому порядку вимагається від командувачів військових округів прискорити формування і відправку команд сержантського та рядового складу для комплектування російських окупаційних військ на тимчасово окупованій території Донецької та Луганської областей. Зазначене пов’язане з критичним зниженням у травні ц.р. укомплектованості передових підрозділів з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ, внаслідок масового дострокового розірвання російськими військовослужбовцями контрактів на проходження служби.

За інформацією розвідки, зокрема, в 3 окремій мотострілецькій бригаді (Горлівка) 1 АК та у 7 окремій мотострілецькій бригаді (Брянка) 2 АК на окремих напрямках укомплектованість мотострілецьких рот складає менше 50%. У зв’язку з цим, передові позиції, як правило, посилюються особовим складом з артилерійських, інженерних та підрозділів матеріально-технічного забезпечення, який не пройшов відповідну підготовку, що призводить до небойових втрат, дезертирства та зростання кількості дострокового розірвання контрактів на проходження військової служби.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ