Бюджет-2017: уряд вийшов на фінальну стадію

Уряд виходить на фінальну стадію формування бюджету-2017. Наразі Міністерством фінансів узагальнюються усі пропозиції та рекомендації, які були надані українським парламентом. Про це в середу на засіданні уряду заявив Прем’єр-міністр Володимир Гройсман, повідомляє Укрінформ.

 

«Ми виходимо на фінальну стадію формування бюджету-2017. Сьогодні Мінфіном узагальнюються усі пропозиції та рекомендації, які були надані українським парламентом. Головним завданням є формування остаточного тексту бюджету і подання його до Верховної Ради з метою ухвалення бюджету», – сказав Гройсман.

 

Він нагадав, що з 1 січня до бюджету закладається підвищення мінімальної заробітної плати до 3200 грн.

 

«Це означає, що жоден громадянин України ні в приватному, ні в державному секторі не матиме менше, ніж 3200 грн. Це не буде мати жодних негативних наслідків для нашої економіки. Баланс бюджету буде збережений, дефіцит буде на рівні 3%, як і заплановано. За рахунок детінізації та справедливого розподілу податків це стає абсолютною реальністю, яка є порахована та відповідає розрахункам», – наголосив глава уряду.

 

Надалі, за словами Гройсмана, уряд займатиметься модернізацією пенсійного забезпечення.

«Крім того, з 1 грудня соціальні стандарти будуть збільшені на 10%. Від 1 січня ми розпочинаємо нормальні умови для підтримки українських громадян. Ще одна річ, я про це вже говорив, – ми відв’язуємо мінімальну заробітну плату від шалених заробітних плат чиновників, які при підвищенні мінімальної заробітної плати на 200 грн підвищувалися на тисячі гривень», – підсумував Прем’єр.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ8:56, п`ятниця, 23 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
14:33, четвер, 22 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0