Центр оцінювання виклав результати пробного ЗНО з 11 предметів

На сайті Українського центру якості оцінювання освіти оприлюднено результати пробного незалежного оцінювання з 11 предметів, яке пройшло 8 квітня. Про це повідомляє прес-служба УЦОЯО.

 

“В особистих кабінетах учасників пробного тестування та на сервісі “Визначити результати пробного ЗНО” розміщені результати пробного ЗНО з історії України, математики, біології, географії, хімії, фізики, англійської, німецької, французької, іспанської та російської мов”, – йдеться у повідомленні.

 

Результати за шкалою 1–12 та шкалою 100–200 отримали лише ті учасники, які внесли свої відповіді до сервісу визначення результатів. Таблиці переведення тестових балів розміщені в розділі “Пробне ЗНО”.

 

Робоча група Українського центру з питань установлення порога “склав/не склав” та визначення результатів учасників пробного ЗНО встановила пороговий бал з кожного предмета: історія України – 26; математика – 12; біологія – 28; географія –29; хімія – 20; фізика – 15; іноземні мови – 16; російська мова – 29.

Пороговий бал – це кількість тестових балів, яку може набрати мінімально підготовлений абітурієнт. При встановлені порогу “склав/не склав” враховується кількість завдань у тестах та кількість учасників, які складали пробне ЗНО.

Абітурієнти, результати яких були не нижчими від “порогового бала”, отримали оцінку за шкалою 100–200 балів.

 

У Центрі оцінювання якості освіти наголосили, що результати пробного тестування не використовують для оцінювання рівня навчальних досягнень учнів навчальних закладів системи загальної середньої освіти та для конкурсного відбору на навчання до вищих навчальних закладів.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ