“Чарівність Китаю” в ефірі ТРК “Львів”

“Чарівність Китаю” в ефірі ТРК “Львів”

Дублюванням українською мовою фільмів вироблених у КНР зараз займається  колектив телеканалу ТРК “Львів”.  “З Посольства Китайської Народної республіки нам передали декілька десятків відеофільмів. Це подарунок від колег із Піднебесної для українських глядачів, – розповідає Михайло Хвойницький, директор виконавчий філії НТКУ “Львівської регіональної дирекції”.

 

Разом з відеофільмами ми отримали права на їх трансляцію в ефірі, зараз наші фахівці адаптовують ці фільми для перегляду україномовної аудиторії. Для нас важливо, що це якісний телевізійний продукт,  восновному пізнавальні програми про Східну культуру та традиції.”

 

Перший показ уже продубльованого  фільму відбудеться в неділю, і цікаво, що впродовж вихідних на площі Ринок у Львові проходитиме V Міжнародний фестиваль “Китайський новий рік у Львові.” Українсько-китайська співпраця в культурній та інформаційній сфері налагоджується завдяки діяльності Міжнародної громадської організації «Культурно-дослідницький центр України та Китаю «Ланьхва».

 

Сподіваємося, що передачі із циклу  “Чарівність Китаю” привернуть увагу та зацікавлять глядачів. Першу серію під назвою “Природа і мистецтво”  запрошуємо переглянути 7 лютого о 20.30 в ефірі ТРК “Львів”.

 

Нагадаємо, в листопаді 2015 року Львівське телебачення з робочим візитом відвідав Надзвичайний та Повноважний Посол Китайської Народної Республіки в Україні Чжан Сіюнь тоді було підписано лист про наміри  міжнародної співпраці в інформаційній галузі.

 

Прес-служба ТРК “Львів”КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ