Через ожеледицю на Львівщині ускладнений рух на дорогах, авто зносить кювет

Сьогодні, 8 грудня, зранку у Львові та на Львівщині через дуже слизькі дороги зафіксовані численні ДТП та ускладнений рух. Про це повідомляє патрульна поліція Львова. 

 

Зокрема, на автодорозі Львів-Рава-Руська – з 8.00 до 10.00 год між Галицьким перехрестям та с. Гряда ожеледиця, вантажні автомобілі стояли на узбіччі, рух був ускладнений. Між населеними пунктами Куликів та Жовква – Рава-Руська ускладнень в русі не було,  втім дорожнє полотно було слизьке. Починаючи з 10.00 між м. Жовква та Рава-Руська лід на дорозі розтанув, тому дорога залишилась мокра. Ускладнення в русі відсутні.

 

Автодорога Ковель – Жовква відрізок Жовква – Червоноград з 9.00 дорожнє полотно мокре, ожеледиця відсутня, ДТП не виявлено, ускладнення в русі відсутні. Автодорога Львів-Краковець з 8.30 до 10.00 на дорозі була ожеледиця, трафік не значний, затори відсутні, ДТП не виявлено. З 10.00 дорога мокра, ожеледиця відсутня, перешкоди в русі відсутні. Автодорога Львів-Шегині з 8.45 ожеледиця відсутня, перешкоди в русі теж відсутні. Відбулось перекидання Мікроавтобуса Мерседес Бенз близько о 7:45 в м. Судова Вишня внаслідок ожеледиці. Автодорога Київ-Чоп відрізок Львів – Стрий з 7:00 на дорозі ожеледиця відсутня, дорожнє полотно сухе, ДТП не виявлено, рух на дорозі стабільно інтенсивний.

 

Автодорога Київ-Чоп відрізок м. Буськ – Львів з 7:30 дорога мокра, ожеледиця відсутня, рух транспортних засобів середній, перешкоди в русі відсутні, ДТП не виявлено. Автодорога Підхід до м. Львова (від Галицького перехрестя до с. Гамаліївка) до 7:50 була ожеледиця, внаслідок якої водій автомобіля Рено Сандеро не вибрав безпечної швидкості руху, не врахував дорожню обстановку та стан дорожнього полотна внаслідок чого здійснилося перекидання автомобіля. З 07: 50 год на даному відрізку дороги працює спецтехніка яка посипає дорожнє полотно. На даний момент ожеледиця відсутня. Автодорога Західний обхід м. Львова (від с. Рясне-Руська до гот. Катерина) Ожеледиця почалась після падіння опадів у вигляді дощу,(близько з 7:50) з 9:00 – ожеледиця відсутня, рух транспортних засобів інтенсивний, дорожнє полотно мокре. Перешкоди в русі та ДТП відсутні.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ