Чи знищить суспільне – громадське мовлення?

Чи знищить суспільне – громадське мовлення?

ЧИ ЗНИЩИТЬ СУСПІЛЬНЕ (КИЇВСЬКЕ) – ГРОМАДСЬКЕ (РЕГІОНАЛЬНЕ) МОВЛЕННЯ?!

Коли тривала дискусія про правові механізми створення Суспільного мовлення, я застерігав від небезпеки знищення громадського ( у розумінні мовлення громад), тодішніх ОДТРК. Натомість, ПАРТІЯ НЕСАМОВИТИХ ПРИХИЛЬНИКІВ АМЕРИКАНСЬКИХ ТА ЄВРОПЕЙСЬКИХ ГРАНТІВ за все ліберальне і космополітичне переконала владу в необхідності революційної зачистки державного телебачення і радіо, включно з обласними кампаніями від “української шароварщини, совку і пенсіонерів”. Про це на своїй сторінці у Facebook пише Микола Томенко.

 
За два з половиною роки “активної діяльності” колишній Перший Національний став ТРИДЦЯТИМ ліберальним ( дивись рейтинги ІТК у так званій рекламній вибірці), а першим вагомим кроком Рехформи є захмарні зарплати очільників каналу та “творчий проект” щодо висилення журналістів з приміщення Хрещатик, 26 , щоб заробити на аренді!

 
Наступним кроком, планується об”єднання обласних кампаній в регіональні, де центральні регіональні офіси будуть розміщені у тих обласних містах, де найбільше “люблять і підтримують” грошелюбних рехформаторів. Більшість працівників на обласних теле та радіоканалах мовчать і патріотично вірять “що якось воно буде”! Поки що, заявили про свою позицію колективи Львівщини та Київщини.

 
У свою чергу вважаю МЕДІАЗЛОЧИНОМ спробу знищити області телерадіокомпанії, які єдині висвітлюють реальне життя місцевих громад і творять український світ!

 
Нагадаю також Уряду, про необхідність виконання норми Закону ” Про суспільне телебачення та мовлення” від 19.03.2015 року про обов”язок ” підготувати та подати до Верховної Ради України у шестимісячний строк пропозиції щодо ЗАПРОВАДЖЕННЯ МОВЛЕННЯ ГРОМАД на принципах суспільного мовлення!”

 
Отож, ПЕРЕКОНАНИЙ, ЩО БЕЗ ЗАКОНОДАВЧОГО ВРЕГУЛЮВАННЯ МОВЛЕННЯ ГРОМАД (ГРОМАДСЬКОГО МОВЛЕННЯ) БУДЬ-ЯКІ ОРГАНІЗАЦІЙНІ ЕКСПЕРИМЕНТИ НЕЗАКОННІ!

 
Треба прагнути до створення реального НАЦІОНАЛЬНОГО СУСПІЛЬНОГО ТА РЕГІОНАЛЬНОГО ГРОМАДСЬКОГО МОВЛЕННЯ, які будуть взаємодоповнювати одне одного та співпрацювати.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0