Чому не всі країни пострадянського простору змогли змінитися?

Чому не всі країни пострадянського простору змогли змінитися?

Чому не всі країни пострадянського простору змогли змінитися? В ефірі «Політичної шахівниці» ексклюзивним учасником дискусії  був Микола Статкевич, відомий білоруський опозиціонер, політв’язень, що після амністії вийшов на волю.

25 років ми не будували країну наголосив  Олександр Солонтай, експерт Інституту політичної освіти: Уявіть що на початку  90-тих  хтось сказав, що між Україною і Росією відбудеться лобове військове зіткнення, котре закінчиться тим, що російські війська, не те , що до Львова не дійдуть, вони до Харкова не дійдуть. Одеса й Дніпропетровськ не будуть окупованими, Київ не буде в зоні ураження, а на Донбасі міста Краматорськ, Маріуполь  іт.д. будуть під українським прапором. Тоді , в 90-х сказали б, що це фантастика:  Росія й Україна воюють між собою і кордон військових дій проходить по Донбасу…

Це доконаний історичний факт. Українська держава народилася. Стало очевидно,  хто ворог незалежності, очевидним став європейський вибір. Досі відбувалася побудова ідеї що українська держава це Україна і що ми громадяни а не радянські люди.

Зараз в час війни ви сформувалися як нація, – додав Микола Статкевич, відомий опозиційний політик з Республіки Білорусь.  Даруйте, але буду щирим, і скажу, що ще в радянські часи мене дивувало, чому українська громадськість завжди мала менший імунітет до корупції, аніж інші, навіть білоруси. На корупційні дії маєте реагувати не обуренням, а несприйняттям.  Вирішіть цю проблему для себе і для нас, бо ми дивимося на ваш приклад. Наші молоді люди серед вас і змагаються за вашу незалежність. Корупція це ваш ворог навіть більший ніж Москва. Пам’ятайте про це.

 КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ10:28, середа, 6 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
12:30, вівторок, 5 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0