Чорнобильцям треба дати максимум із бюджету – Порошенко

В умовах економічної кризи через російську агресію уряд має винаходити на потреби чорнобильців максимум можливого із бюджету. Про це заявив Президент України Петро Порошенко під час виступу на заходах до 30-х роковин Чорнобильської катастрофи, повідомляє Укрінформ.

 

“Висловлюю глибоку вдячність мужнім учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і тим, хто нині продовжує виконувати складні й відповідальні завдання на станції та у зоні відчуження. Вважаю, що уряд у цих скрутних умовах економічної кризи, спричиненої російською агресію, має таки винаходити на потреби чорнобильців максимум можливого із бюджету – після задоволення потреб на оборону та безпеку”, – сказав Порошенко.

 

Так, Президент підкреслив: чим далі відходимо від Чорнобиля, тим вище оцінюємо дії ліквідаторів – пожежників, будівельників, військовослужбовців, персоналу ЧАЕС, медиків, співробітників МВС, науковців, а також тогочасних волонтерів. Згадуємо також тих, хто поклав свої життя у боротьбі з ядерною смертю, зазначив він.

 

На переконання Порошенка, Чорнобильська аварія, як і аварія на АЕС “Фукусіма-1″ в Японії, ще довго залишатиметься подією планетарного масштабу як виклик усьому людству. Подібні катастрофи не зважають на державні кордони і носять глобальний характер.

“Чорнобиль поставив на порядок денний безліч безпекових, інженерно-технологічних, екологічних і медичних проблем, ще й досі не вирішених. У той же час, це випробування дало нам відчуття єдності, породило могутню енергію мужності, солідарності, жертовності і співчуття. Чорнобиль показав, що ми, українці, сильний народ, здатний подолати навіть атомного демона”, – наголосив Глава держави.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0