Чотири міські театри отримають «нове дихання»

Чотири міські театри відремонтують впродовж літа цього року. Зокрема, оновлюватимуть фасади, дахи, проведуть внутрішню реставрацію. Усі ці роботи відбуваються в рамках активної ремонтної кампанії закладів культури, що проводить Львівська міська рада.

 

Загалом на ремонт і реставрацію театрів з міського бюджету Львова передбачено 4,6 млн. грн, а на закупівлю обладнання та предметів довгострокового користування для міських театрів виділено 500 тис. грн.

 

До прикладу, вже зараз у приміщенні Львівського академічного духовного театру «Воскресіння» проводять внутрішні ремонтні роботи. Закінчити планують до кінця серпня 2017 р. Також планують провести капітальний ремонт даху театру, а також реконструювати систему електропостачання.

 

«Цей рік є дуже важливим, тому що театр «Воскресіння» проводить фестиваль «Золотий Лев» на вулиці і є один чіткий дедлайн в тому, щоб до 20 вересня роботи по цьому театру були завершені, оскільки буде дуже багато колег з різних театрів, які приїдуть до Львова, і відповідно тут має бути сервіс належного рівня. Ми плануємо, що, можливо, протягом 2-3 місяців вдасться забезпечити якісну належну інфраструктуру тут, тому що за цей рік буде зроблена вхідна частина, електропостачання, головні роботи, які стосуються сцен, даху, облаштування балконів, де б можна було встановити нові крісла. Окрім того, це заміна старого паркету і встановлення нових крісел. Друга частина – це роботи, які стосуються частини даху, який виходить до гримерки, самі гримерки і цьогоріч мають бути зроблені всі роботи, які стосуються сирості, щоб тут не було запаху, а пахло кавою та шоколадом», – зазначив заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко.

 

У Першому українському театрі для дітей та юнацтва працюють над капітальним ремонтом фасаду. За словами Андрія Москаленка, зараз там можна побачити риштування, ремонтні облаштування, роботи ведуться. Завершення очікують через 2 місяці.

 

Для того, щоб провести реставраційно-ремонтні роботи даху та фасаду Львівського драматичного театру ім. Лесі Українки, оголошується тендер. Також розробляється проектно-кошторисна документація на проведення капітального ремонту внутрішнього дворика театру.

 

«На середину серпня ми очікуємо отримати проектно-кошторисну документацію по двору, тому що там є гарний, яскравий дворик, в якому вже відбувається ряд різних вистав, презентацій. Окрім того, по театру фактично великий об’єм роботи, який стосується даху. Вони теж будуть розпочаті. Це ми плануємо на кінець серпня», – зазначив заступник мера.

 

На початку серпня мають розпочати реставрацію фасаду Львівського академічного молодіжного театру імені Леся Курбаса. Зараз проводиться експертиза проекту. До початку опалювального сезону планується провести реконструкцію системи опалення будівлі. Окрім цього, вже розроблена проектно-кошторисна документація на реставрацію приміщень театру. Оголошення тендеру заплановане на липень 2017 р. «По фасаду театру Курбаса протягом тижня вже буде завершена експертиза, буде оголошено тендер, і роботи розпочнуться протягом місяця. Роботи триватимуть серпень, вересень, жовтень», – розповідає Андрій Москаленко.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ