Депутати розподілили ₴1,6 млрд на розвиток Львова

Депутати Львівської міськради затвердили бюджет розвитку міста на 2016 рік. За відповідну ухвалу на засіданні 11 лютого проголосували 42 депутати.

Загальна сума бюджету розвитку 1,67 млрд грн. Із них депутати розподіляли витрати на 1,2 млрд грн, оскільки 200 млн грн вже раніше передбачили для закупівлі нового електротранспорту. Ще стільки ж депутати зарезервували для повернення кредитів міжнародним банкам та інвесторам.

Представники фракції «Свобода» та Української галицької партії закликали не голосувати за ухвалу про бюджет, оскільки депутати, за словами Тараса Чолія (ГПУ), надто пізно отримали проект цієї ухвали, а через це не мали можливості повноцінно ознайомитись з видатками, передбаченими бюджетом розвитку.

Нагадаємо, у затвердженому бюджеті розвитку депутатипередбачили понад 200 млн грн на ремонт доріг, ще близько 44 млн  грн на реконструкцію громадського простору – площ, парків, скверів. Значне фінансування отримала культурна сфера.  За словами директора департаменту економічної політики ЛМР Ірини Кулинич, цього року з бюджету розвитку на потреби галузі культури передбачено 30 млн грн, що майже в п’ять разів більше, аніж минулого року.

Управління освіти отримало із бюджету розвитку 135 млн грн. Ці кошти підуть на закупівлю багатофункціонального, інтерактивного обладнання для класів фізики, хімії та біології. Близько 40-45 млн грн планують витратити на ремонт шкіл – це ремонт харчоблоків, санвузлів, спортивних залів та  заходи з енергозбереження.

За кошти бюджету розвитку також планують придбати медичного обладнання на 30 млн грн для  комунальних закладів.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ14:51, понеділок, 18 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:30, понеділок, 18 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:00, понеділок, 18 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0