Депутати затвердили Програму збереження та популяризації національної пам’яті загиблих героїв АТО

Як повідомили в управлінні освіти ЛМР, ця програма буде реалізована в чотирьох напрямках і відповідно до неї зможуть проводитися різноманітні військово-патріотичні заходи у навчальних закладах, є розроблений календар із знаменних та пам’ятних дат. 

 

З метою вшанування героїв Небесної Сотні, українських воїнів – учасників антитерористичної операції на Сході України, волонтерів та громадян, які зробили значний внесок у зміцнення обороноздатності України, виховання дітей та молоді в дусі поваги до Українського Війська, відповідального ставлення громадян до обов’язку Захисника України, формування в підростаючого покоління патріотичної свідомості та національної гідності пропонується затвердити «Програму національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки».

 

«Робочою групою, до складу якої входили представники управління культури, управління молоді, сім’ї та спорту, депутатського корпусу також представники навчальних закладів міста Львова була опрацьована програма національно-патріотичного виховання молоді на 2017-2020 роки.Дана програма передбачає реалізацію чотирьох напрямків: вшанування пам’яті героїв Небесної Сотні  і героїв учасників АТО, а також відзначення святкування знаменних та пам’ятних дат, військово-патріотичний вишкіл молоді та навчально методичний супровід даної програми.

 

Відповідно до цієї програми, ми зможемо проводити різноманітні військово-патріотичні заходи у навчальних закладах, забезпечити відповідним обладнанням кабінети, де викладається предмет Захист Вітчизни, також створити центр національно-патріотичного виховання при одному із позашкільних закладів міста Львова, що надасть змогу отримувати методичну підтримку усім вчителям, які викладають предмет, а також проходити різноманітні навчання учням.

 

Є розроблений календар знаменних та пам’ятних дат. До цього календаря включені всі найважливіші дати, які стосуються подій, які відбуваються в зоні АТО і він також буде затверджений відповідно до цієї програми», – розповіла Зоряна Довганик, в.о. начальника управління освіти ЛМР.

 

Програма визначає головну мету, завдання, напрямки та основну концепцію національно-патріотичного виховання дітей та молоді, конкретизує шляхи, механізми, терміни  та перелік основних заходів з реалізації завдань, їх виконавців, прогнозовані обсяги фінансового забезпечення, виконання.

 

Завдання Програми реалізовуватимуться через впровадження системи заходів, передбачених у наступних розділах Програми:

1.      Вшанування пам’яті героїв Небесної Сотні та героїв АТО, національне та військово-патріотичне виховання дітей та молоді.

2.      Військово-патріотичний вишкіл молоді.

3.      Відзначення пам’ятних дат національно-патріотичного напрямку.

Фінансування Програми здійснюватиметься за рахунок видатків загального фонду міського бюджету  м. Львова, передбачених на  2017 – 2020 роки.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ